Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után hívjam talizni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hívjam talizni a lányt?

Figyelt kérdés

17F

Ő 16L

Egy kiránduláson ismertem meg.

Már pár napja 1-2 órákat irogatunk egymással.

Mikor van itt az ideje annak hogy na..."van kedved valahol találkozni?"

Szóval mikor van itt az ideje?



2015. jún. 16. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem neten kell ismerkedni :) jobb ha minnél előbb találkoztok legalább megismeritek egymást normálisan :D
2015. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne egy romantikus gyertyafényes vacsorára hívd először. Inkább csak fagyizni, vagy gyros-ozni, kutyát sétáltatni, biciklizni, görkorcsolyázni... Egy baráti találkozóra. Aztán ha komolyabbra fordul a dolog, akkor szerintem adni fogja magát, hogy mikor hová menjetek. Fagyizni (és amiket felsoroltam) szerintem bármikor el lehet hívni. :)
2015. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
(a második vagyok) interneten ismerkedni szerintem a lehető legrosszabb, mert az nem mindig őszinte. Nem látjátok, nem halljátok egymást. Kialakul egy kép a másikról, és mikor találkoztok akkor az lehet, hogy az ellenkezője fog kiderülni. Szerintem az őszinteség nagyon fontos.
2015. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most! Simán. Ha már órákat írogattok, akkor nem kell várni.
2015. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
minél hamarabb, szóval akár már most is.
2015. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!