Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hívjam el talizni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam el talizni, vagy várjak, hátha újra tökéletes lesz a kapcsolat köztünk?

Figyelt kérdés

Felvett egy srác msnre 1 hónapja, akit látásból ismerek, de még csak msnen keresztül beszéltünk. Msnen nagyon jól elvoltunk, mindig rám írt, minden nap. Írta már, hogy talizhatnánk, de konkrét időpontot nem mondott. Kb. 1 hete megromlott a kapcsolatunk. Úgy értem, hogy sokkal kevesebbet írkálunk egymásnak, és már szívecskéket sem küldözget.:S Szeretném elhívni talizni, de nem merem, mert félek, hogy azért változott meg, mert talált egy másik csajt. Nem tudom, hogy hívjam el talizni, vagy pedig várjak, hátha újra olyan lesz, mint 1 hete?

16/L


2009. júl. 19. 12:12
 1/3 anonim válasza:

azaz 1 hét még sok ido ...most még mindent meg lehet menteni ...lehet nem veled van baja

probálkozz te és ha valami rosszat mondana akk ő nem is akart veled talizni csak húzta az agyadat

remélem segithettem :D

2009. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

bocsi ...elso mondat .

1 hét nem sok ido

2009. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. júl. 19. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!