Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam el talizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el talizni?

Figyelt kérdés

Csak msnen tudunk kapcsolatba lépni egymással. Itt lakik a faluban, ezért nem lenne nehéz összekoccanni valamikor... nagyon bejön nekem, és sztem én is neki, de nem vagyok benne biztos. EL szeretném hívni talizni, de nem tudom, hova és hogyan? Msnen is csak kicsit szokott fennlenni, de mindig rámí r. Valami gyors jó kis megoldás kéne, de nem akarom konkrétean megkérdezni, h talizunk-e... vhogy burkoltan akarom.. de hogyan?

16/L


2010. febr. 14. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van kutyád, kérdezd meg nincs-e kedve eljönni veled kutyát sétáltatni. Ez nekem bejött, és nagyon jó, mert tudtok közben beszélgetni :)
2010. febr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Falun élsz, így kérdezd meg, nincs-e kedve segíteni a ganézásban.

Amúgy kb ilyen értelmes volt a kérdésed, mint az én válaszom. Ha bejössz valakinek, mondhatod a világ legrosszabb randira hívó dumáját is, el fog menni veled. De ha nem jössz be, mondhatod a legszebb szavakat, a legjobb stílusban, nincs esélyed.

Nosza, fogd magad, és tudd meg, hogy melyik csoporthoz tartozol az ő fejében.

K.A. 17/F

2010. febr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
furán de úgy hogy: eljönnél velem oda és oda ekkor és ekkor ezt és ezt csinálni persze a névmások helyére a saját paramétereidet add meg
2010. febr. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!