Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 evesen megtalaltam eletem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 evesen megtalaltam eletem parjat?

Figyelt kérdés
Van tapasztalatok errol h valaki mar igy tini korbana ratalalt a mostani ferjere/elettarsara es egyutt vannak meg mindig?Mit gondoltok errol,lehetseges?Mindenesetre en bizok benne.
2015. dec. 7. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ritka dolog, ha nem lenne ilyen pár a közeli ismerőseim közül (akik egyébként még fiatalabb korból indultak), akkor nem igazán gondolnám, hogy létezik ilyen. De vannak ilyen ismerőseim, tehát lehetséges, hogy életed párját találtad meg.
2015. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Létezhet, olvastam itt már ilyet hogy a válaszoló ismerőse 14 éves korában találta meg az igazit, nálad is lehetséges elméletileg :)
2015. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a szüleim például ... de a mai világban erre jóval kevesebb az esély .. de nem kizárható természetesen :) sok boldogsáot
2015. dec. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukám 17évesen szült engem és már előtte is együtt volt apukámmal szóval születésem óta eltelt 13 év és még mindig együtt vannak.
2015. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szüleim 18 évesen találkoztak a munkahelyükön és azóta is szeretik egymást...szóval igen ez lehetséges:) De ha 17 évesen azt érzed, hogy megtaláltad életed párját (vagy legalább felmerül benned a gondolat/az érzés), akkor ez csak jót jelenthet;):)
2015. dec. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
17 évesen még mindegyik kapcsolat "életem párja, az igazi". Nem jelent semmit.
2015. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen mar most azt erzem,mindketten,es tulajdonkeppen mar a jovot tervezzuk kozosen :)
2015. dec. 8. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!