Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18L Más is ennyire szereti a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18L Más is ennyire szereti a párját?

Figyelt kérdés

Lassan két éve leszünk együtt de jobban szeretem mint az elején egyszerűen nem tudom nem szeretni elkényeztet állandóan, megvesz nekem mindent amit akarok persze ha van pénze de mindig mondom hogy ne vegye meg akkor is megveszi. Állandóan hisztizek és még sem megy az agyára inkább csak kinevet olyankor. :D Szülei is szeretnek engem nagyon aranyosak mindig segítek nekik mindenben meg ő is nekünk. Majdnem 2 év alatt alig volt olyan hogy külön aludnánk talán 8-9 alkalom lehetett max. Meg sose veszekszünk ha össze is kapunk valamin tart egy percig aztán megyünk oda a másikhoz hogy ne haragudjon meg hogy béküljünk ki szóval olyan viták sincsenek. Remélem sokáig így lesz mert nagyon jó ember néha olyan mintha egy öreg lélek lenne a testében mert nem egy olyan mai fiatal nagyon tisztelettudó nem cigizik nem szeret csúnyán beszélni szeret sportolni szereti az állatokat.

Csak a mi kapcsolatunk ilyen jó vagy van más is aki ennyire oda vissza vannak egymástól? :D



2015. júl. 14. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy :D


Barcsak nekem is ilyen kapcsolatom lehetne.


De még baratnom sem volt :/

2015. júl. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon aranyos :) Még sokáig! :)

Hogy a kérdésre is válaszoljak...szerettem ennyire a bnőmet, csak ő ezt nem viszonozta... ez van :/

17/f

2015. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1-hmmmm :)
2015. júl. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Ez aranyos... Remélem elváltok.:)
2015. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


Hülye irígy "troll" :)


Gondolom nincs párod és akkor már másnak se legyen jó mi?


Ezek után meg is értem hogy nem szeret téged senki (tuti hogy nem) :)


Meg is érdemled.

2015. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
# vanna húle "emberek" ? ugye!!
2015. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most csak tönkre akartad tenniba napom igaz..? /=_=\


Inkàbb el sem olvastam mert neeem vagyok rá kíváncsi hogy boldog vagy, én meg nem.. :(

2015. júl. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de aranyos ^^ úgylátszik még nem haltak ki a normális lányok :)) egyszer én is találok majd egy ilyen lányt és ugyanilyen boldog leszek mint ti :) remélem :)


amúgy amikor volt barátnőm, akkor napról napra egyre jobban szerettem, de aztán szakított (mondjuk ez csak 4 hétig tartott)


23/f

2015. júl. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha az egyikfél jobban szeretmint a màsik akkor az sosejo :((
2015. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!