Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » HA valakinek vagy egy párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA valakinek vagy egy párja és mellette van más neki akkor egész biztos hogy nem szereti a párját?

Figyelt kérdés
de akkor miért nem szakít vele.?

2015. júl. 9. 08:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%

Egész biztos.

Az ok egyénfüggő, de ami mindegyikükben közös, az a sunyiság.

2015. júl. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

99,99%-ban igen, a maradék meg olyan spéci eset, amikor esetleg a párjának van valami betegsége, ami miatt megegyeztek, hogy nem veszik el egymástól a testiséget, és élje ki más úton.

De aki sunyi, akárhogy mentegeti magát, nem adja meg a párjának a tiszteletet, nem szereti.

2015. júl. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Nem biztos,ugyanis a szexet külön lehet választani az érzelmektől.Valaki lehet fenomális szexben,de mellette akkora gyökér az életben,hogy kapcsolatot nem akar senki vele létesíteni.
2015. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Tárgyilagos leszek, vélemény nélkül:

Egyáltalán nem biztos. Ha valaki félrelép, azt teheti szexuális indíttatásból is. Előfordulhat, hogy otthon valamit nem kap meg és azt keresi másnál. Ilyen esetben pedig azért nem szakít a párjával, mert szereti, vagy a biztonságot nem akarja feladni.

2015. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
itt testiségről nem volt szó egyenlőre ennél a dolognál.csak érzelmi dolgokról és csók semmi más..én vagyok az aaki vár a másik személyre
2015. júl. 9. 16:13
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Látom valakinek nagyon nem tetszik az igazság. Ez van, az élet kegyetlen.


Kedves kérdező, ha jól sejtem, te vagy a harmadik ebben a bizonyos törtnetben. Nos, a fent elmondottak alapján láthatod, milyen szerep jut egy háromszögben a harmadiknak. Persze kivételes esetek mindig adódhatnak, de nagyon ne bízz benne!


Tessék, ezt is le lehet pontozni.

2015. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Kérdező te fullra nem vagy százas. Ordít belőled a férfigyűlölet és egy magyarul leírt szöveget képtelen vagy értelmezni.
2015. júl. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Áá nagyon bocs, mea culpa!!! nem arra klikkeltem, amire akartam. Ezt egy másik kérdéshez szántam. Ezer és egy Bocsi!!!
2015. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

Én 3. vagyok elég hosszú ideje.

És bárki bármit mond, szerintem biztos hogy nem szereti a párját az, aki megtudja csalni. Aki a szemébe hazudik hónapokon, éveken át, az hiába állítja hogy szereti a párját én nem hiszem el. Akit szeretünk, azzal ezt nem tudjuk megtenni. Persze van hogy nem akar válni, vagyoni dolgok, meg egyéb sok minden miatt, aztán a szerető ezt vagy elfogadja vagy nem...vagy egyszer csak borít mindent. És azt mondom, a pasi meg is érdemli ilyenkor, lett volna annyi vér benne hogy vállalja amit tesz.

2015. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem értek egyet. Azért sem, mert nem lehet tipizálni az összes félrelépést. Ha valaki azért megy harmadik személyhez, mert otthon valamit nem kap meg, amit szeretne, akkor ő azért fog félrelépni, hogy ezt a valamit megkapja mástól. Testi dologra gondolok. Ez főként akkor szokott előfordulni, ha az egyik fél (szándékosan nem írok csak férfit, vagy csak nőt, hiszen megcsalás mindkét részről elő szokott fordulni) esetleg korán ugrott bele egy komoly kapcsolatba, de nem szerzett még elegendő élményt, "nem tombolta még ki magát", ahogy mondani szokták ilyenkor. Előbb születik meg az érzelmi elköteleződés, mint hogy a testi vágy, a kíváncsiság ki lenne elégítve. Itt egyértelmű, hogy a megcsaló szereti a párját és az is nagyon valószínű, hogy nem lesz tartósan hűtlen.


Akinek egyszerűen csak az értékrendjébe nem fér bele a hűség, az már egy más tészta, hiszen ott nagyon mély érzelmekről sem lehet beszélni. Viszont ott akkor se nagyon vannak érzelmek, ha épp nincs harmadik.


És van a legveszélyesebb, az érzelmi megcsalás. Na itt egyértelmű, hogy a megcsaló már nem a párját szereti. Aki viszont ennek ellenére is a párjával marad, az általában vagy fél kilépni a biztosból és ezért választja a titkos utat, vagy érdekből nem teszi (ez a legnagyobb jellemtelenség), vagy harmadik lehetőségként megeshet, hogy még nem szakított vele, de meg fogja tenni.

2015. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!