Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » HA valakinek vagy egy párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA valakinek vagy egy párja és mellette van más neki akkor egész biztos hogy nem szereti a párját?

Figyelt kérdés
de akkor miért nem szakít vele.?

2015. júl. 9. 08:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki más. Szerintem az ember alapból nem monogám. Lehet szeretni egyszerre kettőt. Ezt hidd el.
2015. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Akit szeretsz azt nem alázod meg, hányinger.
2015. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem tudja meg a másik, mivel alázod meg?
2015. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#5: Mert a csók az nem testiség? :D

#10: Lehet ezt magyarázni, akárhogy csűrni-csavarni, de a végkifejlet ugyanaz: megcsalás = nincs szerelem. Fölösleges mentsvárat keresni az IQ meg EQ gyenge személyeknek.

#12-es: Adom!

2015. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is megcsalta a barátnőjét el is akarta hagyni a másik lányért de aztán megsajnálta és még se hagyta el és szegény harmadik fél meg jól át lett baszarintva szóval sose legyél harmadik egy kapcsolatba eleve undorító dolog olyannal kikezdeni akinek van párja bármit is mond az illető hogy milyen rossz vele meg hogy szakítani fog sose szabad hinni sose szabad harmadiknak lenni mert mikor majd veled is ezt teszi leshetsz vagy közli hogy hagyjátok egymást mert marad a párjánál úgyhogy szerintem hagyd az illetőt. Keress olyat aki szingli.
2015. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

És ha mindkét félnek van párja, csak nem kapnak meg mindent akkor már lehet szeretői viszonyt csinálni? 38/F

Csak mert akkor nincs átverve egyik fél sem, otthon nem mondják el, nekik nem fáj...

2015. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A nyitott kapcs nak van értelme, minek is mondjál le bármi örömről, hiszen az élet szar, meg egyszer élünk, megértem a nyitott kapcsolat hívőket, de ha nem beszéltem meg a párommal hogy legyünk nyitottban akkor irdatlan szemétség félre lépni(csók is ér), nem hiszem hogy nagy felfogó képesség kell ahhoz hogy mindenki gondoljon bele ha vele tennék milyen lenne.

Ha azt hiszem nem derül ki az nem fáj neki akkor egy rohadt szót se szóljak ha engem csalnak meg.

Én utálom ha korrekt vagyok, aztán meg átvernek, elég sok emberben csalódtam, igazán kezdtem utálni és lenézni az átlagot az ilyen szemét viselkedései miatt.

Mindenki vágyik a boldogságra de közben egymásnak fájdalmat okozunk, ez ellent mondás.

Én megértem a hűtleneket, kell nekik a több öröm, de ne lepődjön meg senki rossz ember ha normálisok le fogják nézni emiatt, nekem ha egyszer pl 500 forintot nem ad vissza valaki vagy bármi rosszat tesz már is megjegyzem hogy ennek sincs gerince, érdemes megválogatni kivel vagyok hajlandó jóban lenni, főleg járni, sose bocsátanék meg még kisebb dolgokat se.

2015. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Lehet, hogy egyik szeretője sem ad meg mindent amire vágyik (nem csak szexről van szó!). De ketten együtt igen. Van akinek olyan eltérő igényei vannak, hogy lehetetlen is hogy azt egyetlen ember mind kielégítse.


Olyan is van, amikor nagyon asszimetrikus a két kapcsolat, és éppen a szeretőjét nem szereti annyira. De ilyenkor is a szerető tud valamit, amit a párja nem. Az valószínű nem is tart évekig.


Hosszú kapcsolatok meg külön állatfaj, de ezt csak az ismeri akinek 20 éves kapcsolata van, egy most huszonéves ezt nem érti. Az egy másfajta kapcsolat, szeretet ez is, az is, csak másmilyen. Szerelem már rég nincs, kötődés viszont nagyon erős. Ilyenkor is jöhet képbe harmadik, különösen ha a gyerekek már felnőttek, olyankor a nők is inkább érzik már úgy hogy szabad a vásár.

2015. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18-as teljesen egyetértek az írásoddal.
2015. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én azt tudom ha össze állok egy emberrel és komolyan gondolom őt akkor jogos elvárnom hogy ne csaljon meg, ha én se teszem.

Olyan nagy kérés ez?

Van egyáltalán értelme egy ilyen gonosz világban jónak lennem?

Minek várják el tőlem hogy áldozatokat hozzak pl mint egy szolga úgy teljesítsem a gyerekek és a párom ígényeit sokat alkalmazkodva, dolgokról lemondva, ha közben nem tisztel meg azzal hogy olyan alap dolgot megadjon mint a hűség?

Nem vagyok a nyitott k ellen de ha hátam mögött képes megtenni akkor nincs meg az igazi tisztelet és szeretet egyszerre.

Nagyon fájó dolog ez, nem azt mondom hogy ne tartsunk szeretőt, meg lehet beszélni a nyitott kapcsolatpt, de ha nincs megbeszélve akkpr egy jó ember nem teszi.

2015. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!