Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltam életem párját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam életem párját, sose találok nála jobbat, mégis van egy kis bibi, amiről persze nem Ő tehet! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Szóval...Ő a második férfi az életemben,akivel szexuáis kapcsolatom is van!Az első katasztrófa volt, nem törődött velem,nem is élveztem a dolgot, főleg,hogy kb 5-10 perces menetek voltak!Tudom,hogy ilyenkor jön a kérdés,hogy minek maradtam vele!?17 éves voltam, Ő vettem el a szüzességem és nagyon érzékeny lány vagyok, ráadásul szerelmes voltam, szóval érzelmileg nagyon is függtem tőle!A lényeg,hogy ma már élvezem a szexet a jelenlegi párommal, mert Ő nagyon törődő az ágyban,de annyira bennem vannak a régi rossz emlékek,hogy egyszerűen nem tudok elmenni!Egyszerűen bármit tesz, a pisilési ingerig jutok,amikor muszáj abbahagyni,vagy bepisilek!Az a gondom,hogy így nem érzem teljesnek a kapcsolatot,hiába is működik ettől függetlenül tökéletesen minden!Félek attól is,hogy ha megállapodok mellette,mi lesz,ha 10 év múlva rámjön,hogy ki akarom élni magam?Mert sokszor hallani ilyen dolgokról...Lehet,hogy furcsán hangzik,de rossz érzés,hogy 20 évesen megtaláltam az igazit!Tudom,hogy nála jobbat nem találok,így nem akarom elveszíteni!Az a baj,hogy bennem van,hogy esetleg más pasi tudna segíteni a szexuális problémámon,holott tudom,hogy csak én tudok ezen javítani!Ha a párommal működne a szex,akkor csak Ő járna a fejemben, eszembe se jutna,hogy mi lesz nélküle, vagy 10 év múlva (szerintem)...Fú most jól összekevertem mindent, de azért,mert a gondolataim is össze vannak zavarodva!Azért remélem valamennyire érthető!
2009. márc. 26. 01:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja!És 22 éves nő vagyok!
2009. márc. 26. 01:01
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Szia, ne haragudj, de annyira nehéz elképzelni, hogy valaki 22 évesen a mai világban megtalálja élete párját. Hatalmasat fog még változni a személyiséged feltehetően a húszas éveid vége felé, de legkésőbb 30 körül, lehet, rá sem ismersz mostani önmagadra... Szerintem ne agyalj azon, meddig tart ez a kapcsolat, hanem éld ki magad vele - ha egyszer MOST jó nektek együtt. A görcsök meg lassan oldódhatnak, ha összeszoktok, sajnos az első élmény be tud vésődni. Ne légy türelmetlen, ha nem megy hétfőről keddre!
2009. márc. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok az a 30 éves kor után szülni akaró nő!Szóval én olyan férfit kerestem,akivel el tudom képzelni az életem,akiről tudom,hogy megfelel férjnek,és a gyerekeim apukájának!Lehet,hogy 22 éves vagyok,de a gondolkodásom nem olyan,mint a mostani 22 éveseknek,akiknek a bulikon meg a szexen jár az agyuk...Én ezen már túl vagyok!Szerencsére a párom is komolyan gondolja velem,Ő is babát és házasságot tervez! Szeretném,ha jó lenne a szex is,mert nem szeretnék idővel másfelé kacsintgatni!Csak nem tudom,hogy mit tegyek ennek érdekében!?
2009. márc. 26. 01:12
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Na most, ha nem vagy olyan nő akit nem érdekel a szex, akkor nem fogod elhagyni, ugye, vagy mégis másfelé kacsingatnál, vagy most mi van, kedves kérdező érted a szitut?
2009. márc. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Elnézést, helyesbítek, nem csak azon jár az agyad....
2009. márc. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se hagyd el és ne csald meg ha szereted!A pisilési inger az orgazmus jele, engedd el, hallottam már olyat is hogy valaki ilyenkor bepisilt, de az ilyen ritka, ezt szerintem megértené a párod hiszen szeret.Remélem segítettem:)
2009. márc. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én értem,csak nem tudom rendesen elmagyarázni!Szóval olyan téren kiéltem magam,hogy bulik+haverok+csavargás!Nem érzem úgy,hogy más pasi kellene, de mindenhol azt hallani,hogy az embernek ki kell élnie magát szexuálisan is,hogy utána tartós legyen a házassága!Erre írtam,hogy félek,hogy 10 év múlva 2 gyerek mellett jön rám az "élhetnék"!Főleg,hogy a rossz emlékeim miatt nem olyan a szex,mint kellene...Viszont tudom,hogy a páromnál jobbat nem találok,így elhagyni nem szeretném!Viszont szeretnék lassan saját családot, lakást, gyereket, eléggé családcentrikus vagyok!Remélem így érthetőbb...
2009. márc. 26. 01:25
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

01:20-as vagyok

Igen így, már érthetőbb, nos szerintem ezen felesleges gondolkodni, mert ha mondjuk vele nem jó a szex a régi emlékek miatt, akkor ugyan már, mással miért lenne jobb (ugye ezt te is észrevetted)? Hidd el, szerintem ott még jobban beparáznál és még addig se jutnál el mint a pároddal, szerintem biztos az lehet az oka, hogy parázol a régi emlékek miatt, vagy eljönnek, szerintem meg kéne beszélni ezt a barátoddal, meg próbáljatok ki pózokat, valamelyik tuti nyerő...., a lényeg az, hogy ezt nektek kell megoldani, viszont az tényleg nem lesz túl szerencsés, hogyha a probléma hosszútávon megmarad, szóval hajrá!

2009. márc. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a ki kell élnie magát szexuálisan hogy utána tartos legyen a házassága úgy ahogy van hülyeség. Ez csak azoknak a szövege akik nem képesek ellenállni egy kis kisértésnek. Ha szereted és vele tudod elképzelni a jövőt akkor maradj vele és ne törd magad azon hogy mi lesz később.

És jól mondják előttem, az a pisilési inger valószínűleg az orgazmus jele.. engedd el magad akkor

2009. márc. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

a pisilési ingerhez szeretnék csak annyit hozzáfűzni, hogy a g-pont orgazmus előtt is "pisilési inger" szerűség szokott lenni. tegyetek magatok alát egy törölközőt, és folytassátok. szerintem közel vagy az orgazmushoz. most őszintén mi lehet a legrosszabb? bepisilsz? szerintem annyira nem nagy ügy.



hidd el úgy is megromlik a kapcsolatotok 10 lv múlva, vagy ha nem is romlik annyira meg, más lesz. de ha vígasztal bárki mással is ugyan ez megtörténne, ne godnolkozz azon hogy mi lesz 10 év múlva. mi van ha holnap elüt egy kamion? lehet hogy összeházasodtok, és majd az idegeidre fog menni, felesleges ezen rágódnod, az is lehet hogy annyira meg fogof utálni az elkövetkezendő 10 évben, mint ahogy most szereted. ha szakítotok akkor mi van? találsz majd valaki mást. inkább azt gondold át, hogy szereted-e. tudsz-e mellette élni, fog-e segíteni téged, gyerekkérdés, anyagiak meg ilyen dolgok alapján gondold át, hogy vele akarod-e leélni az életedet, ne azon hogy mi lesz 10 év múlva, ha vége akkor vége, annak biztos lesz valami oka, hidd el hogy az csak duma hogy ki akarod magad élni, ahoz hogy arra gondolj hogy ki akarod élni magad, ahoz előtte tönkre kell mennie egy kapcsolatnak. ez nem úgy működik, hogy jaj kiélem magam puff, szar a kapcsolatunk, hanem fordítva

2009. márc. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!