Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így normális? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Elég fura erről egy ilyen oldalon írni, de érdekelne a véleményetek/tanácsotok. Az a helyzet, hogy úgy érzem, hogy alkalmatlan vagyok bármiféle párkapcsolatra, miközben vágyok rá. Eddig két barátom volt, de egyikkel sem feküdtem le. Az elsőbe nem is voltam igazán szerelmes, a másodikba nagyon, de aztán hatalmas csalódást okozott nekem. Amíg velük voltam, akkor is mindig furán éreztem magam. Sokszor elképzeltem, hogy mit fogunk csinálni, de a végén sosem akartam, talán azért mert féltem, de közben nagyon is vágytam rá. De mindig valahogy azt éreztem, hogy idegenek. Olyan érzésem volt velük kapcsolatban, mintha egy vadidegen emberrel lennék, még 2-3 hónap elmúltával is. De vonzódtam hozzájuk, de ezt éreztem (még annál is, akibe nagyon nagyon szerelmes voltam). És valahogy úgy érzem, hogy olyan igazi kapcsolatot csak olyan emberrel tudnék kialakítani, akivel előtte már egy ideje barátok voltunk. Tudom, hogy hülyén hangzik.

Egyébként emiatt, bárki kezdeményezik nálam (szerencsémre előfordul néha), egyből elutasítom. Mert azt érzem, hogy úgy is az lesz a vége, mint az előző kettőnek. És amikor valaki közeledik "úgy" felém, akkor mindig úgy érzem, mintha el akarná adni magát nekem. Olyan mű. És most nem a rámenősségre gondolok, hanem ha érzem, hogy valaki konkrétan és csakis kifejezetten párkapcsolatot (vagy szexet...) akar velem, még csak meg sem akar ismerni előtte. És ez mindig bennem van. Nem tudom, hogyan tudnék nyitottabb lenni. De lehet, hogy nem is kéne nyitottabbá válnom, jó ez így, és inkább várjak, amíg lesz olyan, akivel kapcsolatban nem így érzek? Köszönöm a válaszaitokat! 19/L


2011. szept. 18. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Egyébként emiatt, bárki kezdeményezik nálam (szerencsémre előfordul néha), egyből elutasítom. "


Ma este már a sokadik ellentmondás...ha szerencsének tartod,akkor miért utasítod el?


Manapság divat lett félni a boldogságtól?:S

2011. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Kedves Nagyapám, legközelebb a témához szólj hozzá!

22:48: Az oka ott van a következő mondatban: "Mert azt érzem, hogy úgy is az lesz a vége, mint az előző kettőnek." De egyébként igazad lehet.

2011. szept. 18. 22:51
 3/13 anonim ***** válasza:
De ne érezd!:D Győzd meg magad észérvekkel! Miért lenne ugyanaz a vége más emberekkel?:)Bízz egy kicsit jobban a férfiakban!:)
2011. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy úgyérzed nagyon szerelmes voltál,de egy nőnél soha sem lehet tudni,ma szeretsz valakit...holnap meg valaki mást és azt sokkal jobban...Ne pánikolj hülyeségeken...
2011. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jól esik a biztatásotok!
2011. szept. 18. 23:16
 6/13 anonim ***** válasza:
váó ezt akár én is írtam volna. sztem nem normális amúgy.. + szerintem, az látszik, aki esetleg nincs ilyen "életérzésben" az nem érti igazán miről "hadovázol". de igen, gázos ügy, én is ilyen vagyok, még nem tudom mi lehetne a megoldás. :L túl sokat agyalunk az biztos, próbálkozok ellene tenni. azért ez nem olyan dolog, hogy elhatározom, és akkor minden más lesz..
2011. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sokat néztek tv-t!!!!
2011. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2011. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak nekem már sikerült összehozni 2 hosszútávú kapcsolatot. Mindkettőt évek óta ismertem, mielőtt szerelem lett belőle. Próbáltam hagyományosan is ismerkedni, de mindegyik férfi még 1-2 hónap után is idegesített, nem tudtam megszeretni őket.
2011. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mindenki válaszát köszönöm!

23.17: Lehet, hogy tényleg túlpörgetjük az egészet! Ha lesz rá megoldásod, írj! :-)

Nagyapám: :-))

10.39: Pont erre gondolok én is. Gratulálok neked!

2011. szept. 19. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!