Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban akivel járok. Félénk tipus mindig én megyek oda hozzá és én érdeklődöm én ölelgetem és bujok oda hozzá. Ő magátol nem igazán szokott kezdeményezni de ugy semmilyen szempontbol sem...Mindemellett van egy lány akivel nagyon joba vagyok, néha találkozgatunk és tetszünk egymásnak (Erre már utaltunk egypárszor) és ugy érzem h őt szeretem (és ő is enegem) de persze tudja h elvileg "kapcsolatban" vagyok. De ekkor mindig eszembe jut az az EGY alkalom mikor az osztálytársam (mármint a "barátnőm") magátol odajött hozzám megpuszilt és magához ölelt. Szoval Nem tudom mit csináljak. Gondolkoztam h szakitok de akkor ugy érzem h szeretem. Viszont mikor nem vagyunk együtt hanem a másik csajjal vagyok ugy érzem őt szeretem. Tudom h nem ismertek meg a kapcsolatomat se de kérlek segitsetek mert nem tudok ugy kapcsolatba lenni vkivel h nem kapok szeretetet de mindenkinek jot akarok és senkit sem akarok megbántani

2015. nov. 26. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj a mostani barátnőddel! Kérdezd meg hogy tényleg szeret-e és hogy miért nem mutatja ki soha. Majd keressetek megoldást.

Ha ez a beszélgetés megvolt, akkor tudsz dönteni.

Sok sikert! ;)

2015. nov. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!