Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyik fiút kellene választano...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút kellene választanom? (tóbbi lent)

Figyelt kérdés

1.Az egyik fiúba még régebben voltam szerelmes de ez az érzés eltünt és most nem rég vallott szerelmet

2.A másik fiúba ez idő alatt beleszerettem de nagyon kb minden nap látom tók jól elhülyülünk meg voltak már félreérthető dolgok is cak hát ő most nem régiben lépett ki egy 1 hónapos kapcsolatból és nem tudom h érez irántam

Melyik fiút kellene választanom???


2015. jún. 26. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Amelyiket később szeretted meg... Mindig azt kell választani.
2015. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az elsőt nem szereted akkor a másodikat egyértelmű. Minek járj olyannal akit nem is szeretsz?? Ha csak lemondtál az elsőről és nagyon mélyen még szereted csak magadnak se vallod be akkor az elsőt.
2015. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgyis azt fogod választani, amelyik jobban néz ki.
2015. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindkettő j9l néz ki.....csak az a baj h legjobb haverok is
2015. jún. 26. 13:32
 5/5 anonim válasza:
ha legjobb haverok, akkor egyiket se
2015. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!