Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy szerelmes vagyok e bele. L? (a tobbi lennt)

Figyelt kérdés
Nagyon hosszu ideje ismerem a baratnomet mar,es az occset is.Az occse egy evvel fiatalabb nalam, es mindig is ugy tekintettem ra, mintha az ocsem lenne.De ez a dolog megvaltozott ugy egy eve...nem tudom mi valtozott, talan o is felnotesebb lett es en is nyilvan mashogy latom a dolgokat.Egyszer csak kezdtem rajonni, hogy tetezik nekem...talan meg ezeretem is.Vegul is eleg jol megismertem ahhoz, hogy szerethessem.Nem tudom, hogy jo otlet lenne e neki elmondani.Ez az utolso evem az iskolaba, o viszont meg ott marad, es igazabol mar csak a noverevel fogok talalkozni.Neha ugy erzem, hogy o is ugyanigy erez irantam.Ha elmondom neki ezt akkor lehet, hogy elveszitem, viszont ha o is igy erez irantam, es osszejonnenk akkor az is furcsa lenne, mivel fiatalabb nalam.Ha valakinek lenne valami tanacsa ezzel kapcsoltaban azt irja le pls, mert fogalmam sincs mit tegyek.😂
2015. jún. 12. 00:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ide kell feltenned a kerdest hogy szerelmes vagy-e akkor nagy valoazinuseggel meg nem. Csak szimpatizalsz vele es kicsiket kezd elmelyulni a kapcsolatotok. Szerintem nyugodtan tudtara adhatod hogy tetszik es hogy kicsikevel tobbet erzel mar iranta mint szimpla baratsag.

18/L

2015. jún. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!