Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes vagyok! Szerintetek megtegyem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval srácok. Van egy csaj akibe szerelmes lettem!Magyarul nem tud szóval angolul beszélek vele. Én angolul kicsit többet tudok mint a középfokú szint (B2 Oxford). Személyesen még nem találkoztunk. Sokat beszélgettünk interneten. Telefonálgattunk. Elkezdődik pár nap múlva a vakáció. Eljött az ideje hogy találkozzunk. Megbeszéltük hogy nyáron elmegyek hozzá. Már neten mondtam neki hogy szeretem. És itt jön képbe a probléma. Ha ott először találkozom vele élőben akkor megpusziljam? Vagy csak integetés és ennyi....mivan ha meg akarom puszilni de visszahúzódik. Mi legyen?? Értelmes tanácsokat szeretnék! Előre is nagyon köszönöm. És nagyon nem tudom hogy mi legyen.

2015. jún. 11. 20:09
 1/2 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni hogy 16 éves lányról van szó

16/f

2015. jún. 11. 20:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok majd, és adsz neki 2 puszit az arcára az elől biztosan nem fog kitérni, ráadásul ha már említetted neki és ő szívesen vette, ráadásul látott is téged, nem lehet nagy gond a találkozáskor ezzel. Ha kicsit közelebb akarok megpuszilni a szájához, netán megcsókolni azt ne az üdvözléskor tedd. Gondolom csak lesz pár órátok együtt, kettesben valahol ahol leültök kényelmesen és akkor ha olyan a helyzet megpróbálkozhatsz vele. Ha ő is kedvel téged, biztosan nem fog elhúzódni, ha meg megteszi, akkor visszavonulsz és kész. Az hogy mit éreztek egymás iránt gondolom úgyis meg fogjátok egymással beszélni, bár öszintén szólva, ekkora távból nem tudom mennyire tud működőképes lenni egy kapcsolat, úgyhogy azért a szerelem dolgot ne erőltesd, ha nem vagy benne biztos, hogy van esélyetek. Ha áltasd se őt, se magad. Azt hogy szereted akkor is érzi majd ha együtt vagytok, a többit ráérsz elmondani neki ha tényleg úgy alakul a dolog hogy biztosan bele akartok vágni ebbe a kapcsolatba.
2015. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!