Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok ebbe a kis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok ebbe a kis libába, mit tegyek?

Figyelt kérdés

szóval tegnap rájöttem,hogy nem bírom ki nélküle.állandóan virágokat rajzolok neki a padjára és volt amikor az iskola elötti kivágott fa tuskójának

közepére egy csokrot raktam egy hírdetőtáblával,hogy én szeretlek téged a lacika 3 padsor tizedik bekezdés.volt mikor vetitőgépre a tanorán leszedtem

a tanci által felrakott papírt és oda

is szerelmes üzenetek jelentek meg az órán.

mindenki hangosan röhögött,

de a csajnak elege van belőlem.aztán volt olyan,hogy átmásztam náluk a kerítésen és ráírtam a kőre,hogy szeretlek te kis butuska,

mikor hívsz már fel.tudom,hogy merész

vagyok és lenyügöző is szerintem,de a libácska nem akar észrevenni engemet.nem messze van egy kolstor tőlünk,ott szólni fogok a papbácsinak,ha kell adok neki pénzt,hogy jöjjön be az órára és ismertesse mennyire szerelmes vagyok.ha kell felmennék érte az égre és kiírnám az égboltra is csak nincsen műrepülős ismeröse se nekem,sem a faterkának.hogyan hódítsan el ezt mininénit magamnak,hogy rám figyeljen.bókoljak,vagy rögtön csókoljak? mit tegyek?



2015. máj. 25. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

mi a .... xDD

hát ez nagyon rossz xD

2015. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
ne add fel, makacs ez a libacska de majd beadja a derekat, te csak kitartoan csinald amit eddig is
2015. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

te beteg vagy!! :D

15/L

2015. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
:DDDD
2015. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu, akkor komolyan beteg vagy.
2015. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
hallod... ha tenyleg 50x a tudtara adtad h mennyire szereted a "libacskat" es megsem bukik rad akkor szerintem ne keseritsd meg az eletet es nezz valami mas szarnyas utan:D:D :D 20/L
2015. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
qurvaveszélyesvagy bémeg:D Azóta is sírok.
2015. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Feldobtad az estém XD A lány helyében áramot vezetnék a kerítésbe :D
2015. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szegeny kis butus libacska, nem tudja mit hagy ki :D, de majd eljő az idő mikor fordul a kocka!!!
2015. máj. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas:D Rohadt nagy forma lehetsz:DD
2015. máj. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!