Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok ebbe a kis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok ebbe a kis libába, mit tegyek?

Figyelt kérdés

szóval tegnap rájöttem,hogy nem bírom ki nélküle.állandóan virágokat rajzolok neki a padjára és volt amikor az iskola elötti kivágott fa tuskójának

közepére egy csokrot raktam egy hírdetőtáblával,hogy én szeretlek téged a lacika 3 padsor tizedik bekezdés.volt mikor vetitőgépre a tanorán leszedtem

a tanci által felrakott papírt és oda

is szerelmes üzenetek jelentek meg az órán.

mindenki hangosan röhögött,

de a csajnak elege van belőlem.aztán volt olyan,hogy átmásztam náluk a kerítésen és ráírtam a kőre,hogy szeretlek te kis butuska,

mikor hívsz már fel.tudom,hogy merész

vagyok és lenyügöző is szerintem,de a libácska nem akar észrevenni engemet.nem messze van egy kolstor tőlünk,ott szólni fogok a papbácsinak,ha kell adok neki pénzt,hogy jöjjön be az órára és ismertesse mennyire szerelmes vagyok.ha kell felmennék érte az égre és kiírnám az égboltra is csak nincsen műrepülős ismeröse se nekem,sem a faterkának.hogyan hódítsan el ezt mininénit magamnak,hogy rám figyeljen.bókoljak,vagy rögtön csókoljak? mit tegyek?



2015. máj. 25. 21:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
CONGRATULATIOOOOON!!!! XD XD 😂😂😝😝👍👍👍👍👍👍👌👌👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 Ez ütött :D
2015. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek miatt imádok ide járni :D
2015. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Atya Úr Isten!! De ennyire madár vagy vagy tanultad valahol?? Ez a 21. Század könyörgöm hát hol élsz te? 😊😊annak a csajnak biztos nem az ilyen önfejű hősszerelmes fazonok jönnek be.Nem vagy te Rómeó.Értem én hogy szerelemből csinálod de ez már a mai világban nem így működik.Legyél kemény,elérhetetlen,tedd féltékennyé,játszd el a kemêny csávót mert előbb utóbb jön egy ilyen aki elhódítja előled.
2015. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

utolsó>>>


[link]

2015. jún. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Daniel Prime válasza:
Jajj, de jót röhögtem ezen 8+ év távlatából 🤣
2023. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!