Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy felfigyeljen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy felfigyeljen ram? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Nos 3 eve elkoltoznunk es beiratkoztam a mostani sulimba. Elso ranezesre beleszerettem egy sracba az osztalyomban... a srac az iskola egyik legnepszerubb,legmenobb sraca es csak tapadnak ra a csajok.. eloszor nm hittem hogy erdeklem da eztan felfigyelt ram mert nm vagyok a "tapados" stilusu csaj . Egy idore le sem vette a szemet rolam es keztem remenykedni de aztan jott egy uj csaj a suliba es aztan elkezdtek jarni... az uj csaj egy r...nc aki a testet hasznalja fel arra hogy egy sracot megkaparintson es o valahogy megtudta hogy nekem tetszik a srac.. most direkt csokolgatja a sracot elottem hogy bosszantson es hogy feltekennye tegyen... mar lefekudtek es a srac nm tud ellenalni neki habar tudom hogy tetszem en is neki anelkul hogy bedobtam volna magam az agyaba... szoval ennyi.. hogyan erjem el hogy dobja a csajt es kezdjen el jarni velem?

2015. jún. 22. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
láthatósági mellény
2015. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azzal biztos észre fog venni
2015. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hat multhet szerden nagyon jo ido volt nalunk es csak egy fekete sweatshirt volt rajtam amiben jol kirajzolodtak a melleim, a bordo farmer ami jol tapad es egy feher adidas cipo es egy fekete borkabat. nm vette le rolam azokat a vonzo barna szemeit rolam ** ... hazafele csak mi ketten jottunk mert abba az iranyba lakik ahol en es kozben zenet halgatta fulhalgatoval.. valahogy az egyik fele a fulhalgatonak elromlott nm akartam hogy ott logjon lefele, inkabb betettem a mellemkozze, igy egyik resze a fulembe volt a masik a mellemnel.. akkor is olyan szemekkel nezett amint aki rogton levetkoztett.. egy kicsit kenyelmetlenul ereztem magam
2015. jún. 22. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
tyűha... akkor már eleget tettél hogy felfigyeljen rád. Amugy hány évesek vagytok?
2015. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

"anelkul hogy bedobtam volna magam az agyaba"


agyába vagy ágyába? - na ezért kellene megtanulni rendesen írni

2015. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
en 15 es o 16 ... sokat gondolkoztam a dolgon es az hiszem feladom... nm csak ez a srac van a vilagon ... most amugy is a jegyeimre kell konzentralnom es nm ra.. habar eleg nehez lessz kiverni ot a gondolataimbol...
2015. jún. 28. 20:34
 7/7 anonim válasza:
nm tm
2015. júl. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!