Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Na tehat van egy fiu. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na tehat van egy fiu. Mit tegyek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Van egy srac akinek nagyon tetszek es szerelmes belem...en is birom ot, kedvelem mert jo fej es vicces..Jarni akar velem, de nem tudom mit tegyek... 15 evesek vagyunk... Nekem meg nem volt baratom..nem tudom mit szolnanak hozza a barataim es a csaladom.. A legjobb baratnom azt mondja hogy csunya... Szerintem meg vannak csunyabbak is. Szerintetek mi legyen?

2015. jún. 21. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ne azért járj vele, hogy legyen valakid, hanem ha szereted vagy bejön, akkor ne érdekeljen, mit gondolnak mások, legyél vele :)
2015. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, ha csúnya? Ha ti szeretitek egymást, akkor másnak nincs ebbe beleszólása! :)
2015. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

neked tetszen az a lényeg.

Régen rossz, ha érdekel mások véleménye.

2015. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!