Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tui tetszunk egymásnak!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tui tetszunk egymásnak! Lepjek vagy hagyjam hogy o tegye? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
előre is bocsánat a helyesírási hibákért...a fiú aki tetszik egy évvel felettem jár a suliban... mindketten táncoluk és ugy szerettm bele hogy egy pár vagyunka koreugráfiába(igy kell írni?mind1)... eddig is mutattot felém érdeklődést de most még többet!volt egy ballaás ahova mindkettőnket meghíták elsőre azt hidtem rossz lesz : barátnoim szekáltak vle hogy milyen jolenne ha járnánk stb... o is halotta ult ahintan és mondta az egyik csaj hogy miér nm ulsz bele az olebe?( persze tok hangosan) mire o mondta hogy sit down!! aztan beleultem az egik hintaba és o odault mellem majd odahúzodot es atkarolt...aztan raultem a pad támlájára erre o odault a padra és ragyogó szemekkel nezett ram en meg megsimiztem <3 de ekkor még a vacsi se volt feltálalva:D szemben ult velem és a baratnoim mondtak is h tok romantikus err mi nem mondtunk semmit csak csendben ultunk rre a debil baratnom odarakott kozent egy gyergyát:D <3 persze az ilyen bulikrol n em maradhat el a felelsz v mersz? nevu jatek... :) szoval elvonultunk kb. 5-en egy masik szobaba... elso kerdesnel OT kerdeztek hogy ki a "legjobb" csaj? erre o engem mondott es megsimizte a terdemet mire mondtam neki hogy milyen cuki... az ejszaka soran volt amikor magahoz ollt volt amikor simogtott ram dolt... aztan mondta hogy o meg nem adott puszit felelsz v mersz kozbes en montam neki hogy tenyleg MIRE O adok én anélkul is barmikor *-* én perze kertem egyet... aztan mar csak én,ő,es az lb-m maradtunk... furcsán megkomolyodd jot beszelgetunk... par napig nem talalkoztunk... ztan a tancal mentunk budapestre es az odafele uton ramkacsintott aztan nagy nehezen felultem a hullamvasutra o ult elottem es amikor a a lejto vagy mi elejenel voltunk komolyan hartanezett és megsimizte az arcom.. <3 majd haza uton megpockolte a fejem mire en mondtam hogy ez fajt mire o (mogottem ult)elore nyult és simogatott a masik oldalt meg nezett... én furcsan szerelmes fejet vaghattam mert amikor elvette a kzet picit rohogott.. szoval bocsi hogy hosszu lett... nem vagyok kivancsi ahzokra akik csak azt mondjak fiatal vagyok stb... mar 6 honapja hogy tetszunk egymasnak szoval szerintem ez nem egy fellángolás... szval ebben a stacioban allunk egy ideje... varjak vele hogy lepjen vagy mit tegyek?? hagyjam hogy varjon vele? de itt a nyar! nem fogok vele talalkozni!! :( mar tuti tetszunk egymasnak! megyunk tborokba ha estleg tudtok tanacsot adni hogy ott hogy "viselkejek" vele... koszonom elorre is a valaszokat!!!:))

2015. jún. 24. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Helyesírási könyvet a táborba ne felejts el vinni!
2015. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi!mindenképp :D
2015. jún. 24. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te is léphetsz. De az biztos h miközben olvastam engem elkapott a bizsergés :3
2015. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez idáig kb. úgy hangzott, mintha már együtt lennétek. Hívd fel telefonon, beszélgess vele, aztán ha nem lép, akkor kérdezz rá, hogy lenne-e kedve találkozni veled.
2015. jún. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nem épp a legromntikusabban de facebookon írta hogy ő tényleg szerelms belém...
2015. jún. 27. 17:42
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2015. jún. 27. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!