Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van itt ennyi leszbikus/...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi leszbikus/biszex?

Figyelt kérdés

Az összes 14 éves lány oda írja a neve mellé, hogy 14/L/L azaz leszbikus.

Nem értem. Ez 14 évesen ez "menőnek" számít?


2015. jún. 8. 18:40
 1/9 anonim válasza:
Azért van ennyi, hogy legyen mit kérdezned. Valószínüleg nem menőségből csinálja, hanem mert úgy érzi, hogy ő az. És senkit nem kell első látásra beskatulyázni valamilyennek mert az nem fair.
2015. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

És ha mégis menőségből csinálja, akkor te is követni fogod?

#1 voltam

2015. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom de én nem kedvelem omet oket.. Es ez enyhe kifejezés :\
2015. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszed követni akarná a példájukat?

Neki több esze van.

Nem mondott semmi rosszat se a lezbikusokra se a homokosokra. De 14 évesen, 15 évesen GYEREKEK! ne akarjanak ilyesmit. Bár tudom, jogaik vannak stb. stb.

2015. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 lehetőség van. Egyik, hogy menő és beállnak a sorba. Másik, hogy kb 15 évvel ezelőtt fogant gyerekeknél valami fertőzés volt vagy sok UFO jött az országban és tesztet csináltak.
2015. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Az L betű a kora után nem feltétlen a nemek iránti vonzódást írja,sokkal inkább azt,hogy az illető milyen nemű.

Egyébként manapság már a melegség divatnak számít.

2015. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

14/L = 14 éves lány; 14/L/L az meg a 14 éves leszbikus lány. Teljesen egyértelmű a dupla L.

2015. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már menő? Miért lenne menő olyannak lenni akit a társadalom többsége lenéz és bánt?

Ha azt el lehet dönteni 14 évesen, hogy valaki hetero akkor azt is, hogy leszbikus.

2015. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi hülye van...ha ez menő lenne,akkor mindenki aki lány,fogná magát és az utcán bármelyik csajjal smárolna,szivárványos pólóban járna és I'm lesbian feliratú pólót hordana! D ehelyett titkolózik a világ elől,félve lép ki egy közösségbe,nem keres nyíltan párt,nem beszél róla és ha mégis ez kiderül akkor vagy elsüllyed a sok megaláztatástól,vagy iskolát/munkahelyet vált,hogy ne bántsák! Ha ez menő,akkor vajon miért nem csinálja ezt mindenki?! Megmondom! Mert senki nem akarja,hogy bántsák!!! Aki pedig azt hiszi,hogy ez egy divat,akkor egész nyugodtan próbálja ki és érezni fogja,hogy ezt nem lehet erőltetni,és kívánom minden ilyen szűk látókörű,ostoba,felvilágosulatlan egyénnek,hogy szenvedjen úgy,ahogy ezek a szerencsétlen,megbélyegzett emberek!
2015. jún. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!