Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondta ezt az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta ezt az egyik bandatársam?

Figyelt kérdés
szóval, már kettő éve együtt zenélünk egy bandában. és tegnap “édes puncimnak hívott, elnevettem magam de nem tudom miért mondhatta. egy fiúról van szó, gitáros. hosszú hajú, igazi rockhead. én pedig egy dobos lány vagyok.

#gitáros #dobos #rockhead
okt. 2. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Na vajon miért?

Felszínes és bunkó válasz: mert csaj vagy és az van neked.

Mélyebb válasz: meghúználak.

Jó pár kapcsolaton túl vagyok, de egyik exemet se hívtam pöcsikének vagy egyéb nemi szervre célzóan...

Szerintem mond el, hogy nevettél, de ez kellemetlen volt neked és ne hívjon így.

okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Ha jó haverok vagytok, esetleg azt is gondolhatta, hogy poénból belefér. Mondd el neki, hogy rosszul érintett.

Ha nem érti meg, és elkezd hisztizni, hogy neked mégis mi a franc bajod van, egy szexista pöcs, és nem érdemli meg a barátságodat.

Sok srác egyszerűen nem érti, mekkora szívás a lányoknak, hogy folyamatosan ilyen kommenteket kapnak. Hogy értenék, ha nekik soha nem kellett ezt a mindennapos diszkriminációt és zaklatást eltűrniük? Szerintem ezért először kedvesen kell velük beszélni a problémáról, de ha ez nem hatja meg őket, empátiát nélkülöző seggfejek, akiknek kerülni kell a társaságát.

okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy úgy érezte belefér, esetleg poénból mondhatta. De vannak akik hasonlóan flörtölnek...

Beszélj vele! Kérdezd meg hogy miért mondta. Mondd neki ha rosszul érintett.


Sok sikert:)

okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy gyerekes flört volt, vagy egy gyerekes poén. Minden esetre érdemes lehet beszélni vele, mert a nevetésedből talán azt gondolhatja, hogy jó úton jár, meg hogy ezt lehet mondani.
okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!