Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rájöttem hogy hetero vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy hetero vagyok de éppen egy leszbikus kapcsolatban vagyok. Hogyan szakítsak úgy hogy ne tegyem tönkre a barátságunkat?

Figyelt kérdés
Ugyanaz mint fent, a lány még eléggé szerelmes belém és nem tudom mit tehetnék. Nem olyan rég óta vagyunk együtt és ezt a lányt régóta ismerem nagyon jó barátok vagyunk. Nem szeretném ha rámenne a barátságunk de nem szeretnék romantikus kapcsolatba se lenni vele

szept. 15. 15:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
ha bizonytalan vagy a szexualitásodban, lehet, hogy biszexuális vagy akár, ezt majd idővel megtudod. viszont, ameddig bizonytalan vagy, ne legyél kapcsolatban. mondd meg neki, hogy össze vagy zavarodva, de ettől függetlenül fontosnak tartod. ex barátnőm is megértette, mikor ezt mondtam neki (amikor rájöttem, hogy nem vagyok biszex, hanem csak a fiúkat szeretem).
szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%
Honnan vetted egyáltalán azt, hogy neked való egy leszbikus kapcsolat?
tegnapelőtt 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem abroszexuális vagy véletlenül?
tegnap 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!