Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rájöttem hogy hetero vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy hetero vagyok de éppen egy leszbikus kapcsolatban vagyok. Hogyan szakítsak úgy hogy ne tegyem tönkre a barátságunkat?

Figyelt kérdés
Ugyanaz mint fent, a lány még eléggé szerelmes belém és nem tudom mit tehetnék. Nem olyan rég óta vagyunk együtt és ezt a lányt régóta ismerem nagyon jó barátok vagyunk. Nem szeretném ha rámenne a barátságunk de nem szeretnék romantikus kapcsolatba se lenni vele

szept. 15. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így elmondod neki.

Ha valóban jó barát, megérti, elfogadja.

szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ez valami felángolás nálad? Biztos vagy te ebben?
szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem vagyok biztos
szept. 15. 16:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el így és kérj szünetet.
szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem úgy a legjobb, ha elmondod neki, annyira szereted őt, hogy emiatt azt hitted, talán leszbikus vagy, de mostanra kiderült, hogy csak egy nagyon közeli barátságról van szó a részedről.
szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
5. Az a baj, h szerintem (és szerintem a kérdező szerint se) nem derült ki semmi. Bizonytalan kb. mindenben.
szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ez is igaz. Viszont az se sokkal jobb, hogy kvázi úgy van benne egy kapcsolatban, hogy nem érez semmi olyat a másik iránt, ami a barátságon túlmutat.:/
szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szünet jo megoldás lehet amíg átgondolsz mindent kérdező.
szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de ő olyan boldog és én ezt nem akarom elrontani
szept. 15. 18:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb érezni fogja, h valami nem kerek.

Akkor aztán csalódni fog benned, és se kapcsolat se barátság.

Most még bármi lehet, ha őszinte vagy.

szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!