Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hazudtam neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudtam neki, hogy leszbikus vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hazudtam a kiszemeltemnek, hogy leszbikus vagyok azért, hogy ne gondolja azt, nyomulok rá. Most szörnyen érzem magam emiatt. Mit tegyek?
2023. ápr. 24. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Viselkedj is leszbikusként, hogy hitelesnek tűnj! Smárolj le egy csajt az orra előtt, és minden rendben lesz.
2023. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igy jar aki jatszmazgat, hazudozik.
2023. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig elkezdek röhögni magamban, hogy egyesek miért ilyen szuicid, önsorsrontó idióták.
2023. ápr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

"Azt hazudtam a kiszemeltemnek, hogy leszbikus vagyok azért, hogy ne gondolja azt, nyomulok rá."

Ekkora kamut! 😂😂

2023. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Leszbi vagy ügy le zárva
2023. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kínos. Az egyetlen kiút, hogy őszinte leszel vele.

Én egyszer azt hazudtam egy barátomnak, akihez vonzódtam, hogy nem jönnék össze vele, miután konkrétan rákérdezett. Volt párom, ráadásul ismerték egymást. Nem akartam, hogy arra várjon, mikor szakítunk. Miután hónapokkal később szétmentünk párommal egészen más okból, akkor árultam el a barátomnak, hogy csak azért mondtam, hogy nem jönnék vele össze, mert nem akartam hitegetni, hülyíteni, koncentrálhasson más lányokra. Végül összejöttünk, másfél év lett belőle.

2023. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Esküszöm nem akartam játszmázni. Csak kicsúszott a számon.:((
2023. ápr. 24. 14:16
 8/17 A kérdező kommentje:

6-os

De az nem lesz fura, ha odaállok most elé, hogy amúgy bocsi, hazudtam, mégse vagyok leszbikus? Ajj:((

2023. ápr. 24. 14:16
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb gondold át, amit mondani akarsz. Megpróbálhatsz bocsánatot kérni, de ha már az ismerkedési szakaszban ekkorát hazudtál, lehet nem fog komolyan venni.
2023. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogy került szóba és hogyan mondtad, hogy bocs, leszbi vagyok?
2023. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!