Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hazudtam neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudtam neki, hogy leszbikus vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hazudtam a kiszemeltemnek, hogy leszbikus vagyok azért, hogy ne gondolja azt, nyomulok rá. Most szörnyen érzem magam emiatt. Mit tegyek?
2023. ápr. 24. 12:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt h csak bi vagy
2023. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

10-es

Hát igazából csak kicsúszott a számon egy mondtad, amiből arra következtethetett, higy nyomulni próbálok rá és akkor utána rögtön rájöttem, hogy azt nem kellett volna mondanom és ezért mondtam, hogy "de várj, félsz, hogy rádnyomulok? Nem kell leszbikus vagyok." És így...:')

2023. ápr. 24. 17:31
 13/17 A kérdező kommentje:

11-es

Az a baj, hogy az is lehet hazugság lenne. Még nem voltam életemben szerelmes nőbe.

2023. ápr. 24. 17:31
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Hogyan zajlott az a beszélgetés? Milyen amúgy a kapcsolatotok, mármint, mennyit beszélgettetek eddig, mióta ismered? Abból, amit írtál nekem az jött le, hogy nem akarja, hogy "nyomulj". Több infó kéne. Csak mert ha nem érzed úgy, hogy bejönnél neki, netán kifejezetten tartózkodónak láttad, hagyd az egészet. Ha valakitől, esetleg tőle biztosan tudod, hogy szimpatikus vagy neki, kedvel, be is jössz neki, akkor az őszinteség jól is elsülhet. Megmondod, hogy nagyon zavarban voltál, mert helyes vagy valamit bókolsz neki, és nem vagy leszbikus, sajnálod. Csak azért lenne fontos tudni a többit, mert ezzel ugye azt is bevallod, hogy tetszik neked. Ezt aranyosnak is tekintheti, ha szerencséd van.
2023. ápr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha elmondanád neki azt, amit most itt nekünk elmondtál? Milyen kapcsolatban vagytok? Szoktatok dumálni? Szerinted ő hogyan viszonyul hozzád?
2023. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki hogy érzel iranta, nem fog merges lenni
2023. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%

Azóta már mindketten mással boldogok. A tinik amúgy is minden nap kiteszik instára, hogy "Összejönnél velem???" és ha nem válaszol a kiszemeltjük, akkor még 27 napon keresztül megismétlik.

De az a baj, hogy mindegyiknek egyszerre 15 kiszemeltje van.

2023. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!