Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogyha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogyha szerelmes lettem a legjobb barátnőmbe?

Figyelt kérdés
Már több hónapja szerelmes vagyok belé, tudom hogy neki is tetszik valaki de nem monjda el nekem. Mondott róla dolgokat abból néhány jellemez engem is szóval most nem tudom hogy vajon ő is szeret e. Semelyikünk sem hetero azt tudom és 2 kérdésem is lenne: egyik hogy szerintetek van e esélyem, másik pedig hogy hogyan mondjam el neki. Előre is köszönöm a válaszokat! (homofóbok kérlek ne írjanak)

aug. 17. 19:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

fiúként, de voltam hasonló helyzetben. idővel nagyon megviselt lelkileg, hogy nekem ezt magamban kell tartanom, és konkrétan senkinek se mondhattam el, mert a többi barátom is ismerte a srácot. (végül mi összejöttünk, bár azóta szét is mentünk) ha nem hetero, az már egy jó kiindulási pont, hiszen papíron akkor lehet esélyed, illetve lehet, hogy azért mondta, hogy tetszik valaki, mert nem akarja ő se bevallani. bár számtalan eshetőség van, így ezt nem tudja senki, csak ő.


szerintem mindenképpen mondd el neki, mert megkönnyebbülsz, és lehet, hogy utána boldogok lesztek együtt, ha nem, akkor is legalább nem lebukással tudta meg, hanem őszintén elé álltál, ami szerintem jó pont. kettesben legyetek, olyan helyen, ahol nyugodt a környezet, és csak simán mondd el, hogy mit érzel. nem kell betanulnod egy vallomást, persze összeszedheted, mi az, amit mindenképp el szeretnél mondani, de legjobb, ha őszintén és az akkori gondolataidat tárod elé!


sok sikert, szurkolok!:D

aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Szerintetek jobban járnék hogyha személyesen mondanám el neki vagy inkább üzenetben? Mert ha személyesen abban annyi a rossz hogyha visszautasít akkor csak úgy állok mint egy idióta, nem?
aug. 17. 20:05
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jobb személyesen, de ahogy te érzed, ahogy neked komfortosabb.
aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
9%
Ép ész kellene, amivel meg tudod különböztetni egymástól az érzéseket.
aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Megtudom különböztetni, már voltam szerelmes és tudom hogy most is az vagyok
aug. 17. 20:27
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van esélyed, ha tippelnem kellene azt mondanám, hogy mindketten a másikra vártok.


Személyesen sokkal jobb elmondani a dolgot. Szerintem az alapból rossz pont, ha valaki nem veszi a bátorságot, hogy személyesen közölje ezt.


Lehet csak az én rigolyám, de ha valaki akar tőlem valami komolyat az tiszteljen meg annyival, hogy elém áll és a szemembe néz.


Nem egy üzenetet írni, hogy ,,Szerelmes vagyok beléd. OK? Csá"

aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Okés, jövőhéten találkozunk szerintem akkor elmondom csak kérdés hogy hogyan kezdjek neki
aug. 17. 21:10
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
mondd, hogy "szeretnék veled valamiről beszélni", lehet, hogy ő ennek hatására hamarabb bevallja, ki tudja
aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%
#7 Szerintem fogalmazd meg úgy, mintha elnézést kérnél, mondván, ne haragudjon, nem tudsz mit tenni ellene, de tetszik neked és többet érzel iránta, mint barátság.
aug. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes eddigi választ, hasznosak!! Szoktunk felelsz vagy merszet játszani és szerintetek jó ötlet lenne rákérdezni hogy "mit tenne ha szerelmes lenne belé az egyik barátnője?" vagy ez nagyon furán hangzana?
aug. 18. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!