Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogyha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogyha szerelmes lettem a legjobb barátnőmbe?

Figyelt kérdés
Már több hónapja szerelmes vagyok belé, tudom hogy neki is tetszik valaki de nem monjda el nekem. Mondott róla dolgokat abból néhány jellemez engem is szóval most nem tudom hogy vajon ő is szeret e. Semelyikünk sem hetero azt tudom és 2 kérdésem is lenne: egyik hogy szerintetek van e esélyem, másik pedig hogy hogyan mondjam el neki. Előre is köszönöm a válaszokat! (homofóbok kérlek ne írjanak)

aug. 17. 19:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
10 Ha fel vagy készülve minden válaszlehetőségre, akkor nem rossz.
aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
6. teljesen igaz!
aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
11 félek az elutasítástól mert ha akkor akár a bartságunk is tönkre mehet ha nem viszonozza az érzésemet
aug. 18. 10:27
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
13 Ha elég éretten tudjátok kezelni a helyzetet, akkor nem feltétlen.
aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy ő hogy kezelné, neki még nem volt szerelmi kapcsolata, nekem pedig már igen. Szerintem én valahogy fel tudnám dolgozni ha elutasít, de azért mégis meg van rá az esély hogy ezzel megy tönkre a barátságunk
aug. 18. 10:50
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
#10 Nem fura, ez se rossz ötlet.
aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
80%
#15 Lehet, hogy tönkre megy, de nem biztos, hogy az a rosszabb opció. Hidd el, nem jobb dolog hónapokig szenvedni a szerelem miatt.
aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok, elég hogyha utalásokat teszek rá?
aug. 18. 11:01
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha már belevágsz, fölösleges félreérthető módon csinálni. Nyíltan, őszintén, egyenesen.
aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
19 Okayy hiszek neked
aug. 18. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!