Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogyha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogyha szerelmes lettem a legjobb barátnőmbe?

Figyelt kérdés
Már több hónapja szerelmes vagyok belé, tudom hogy neki is tetszik valaki de nem monjda el nekem. Mondott róla dolgokat abból néhány jellemez engem is szóval most nem tudom hogy vajon ő is szeret e. Semelyikünk sem hetero azt tudom és 2 kérdésem is lenne: egyik hogy szerintetek van e esélyem, másik pedig hogy hogyan mondjam el neki. Előre is köszönöm a válaszokat! (homofóbok kérlek ne írjanak)

aug. 17. 19:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
így van, nyíltan, és őszintén valld be neki!
aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
És mit mondjak neki/hogyan reagáljak hogyha visszautasít?
aug. 18. 16:40
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez függ attól is, hogyan utasít vissza.

Fogadd el, amit mond, ne győzködd.

Ha nem mondja ki konkrétan, rákérdezhetsz, hogy akkor maradhattok e jóban.

aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
"sajnálom, remélem ettől még ugyanúgy a barátom szeretnél lenni, és folytathatunk mindent, ahogy eddig volt", vagy valami ilyesmit
aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat a hasznát fogom venni!!
aug. 18. 20:38
 26/30 anonim ***** válasza:
75%
Én azért a bevallást nem javasolnám, pláne nem azonnal. Lehet jobb lenne kicsit puhatolózni előtte, például a kiszemeltjéről kérdezni. Talán egy mélyebb beszélgetés során mond egy-egy olyan dolgot róla, ami tökre nem igaz rád, így egyértelmű lesz, hogy nem rád gondolt.
aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Eddig minden amit kérdeztem róla az igaz rám, pl melyik iskolába jár, mióta ismeri, mit szeret benne a legjobban
aug. 19. 12:08
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Ő tudja rólad, hogy nem vagy hetero?
aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Igen, tudja
aug. 19. 17:59
 30/30 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell bevallani, h szerelmes vagy, valoszinu h ő ezt már tudja.

Egyszerűen csak kozeledj fele. Talalkozz vele sokat.

Es lepni fog, ha valojában te vagy az.

aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!