Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, nektek tetszett valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek tetszett valaha vagy szerettetek mar bele a baratnötök hugaba?

Figyelt kérdés
Ha igen mi törtent?
szept. 9. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Meg is dugtam, azóta mindig hármasban toljuk.
szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem, ha van barátnőd, akkor nem fantáziálsz másról, főleg nem a barátnőd húgáról.
szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Nagy görénység lenne...
szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát, előfordult..
szept. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

De exem húgával majdnem összejöttem.

szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5 es miertnem jöttel vele össze?
szept. 10. 12:18
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Simán dugnám a hugit, jó csaj!👍
szept. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
#6: Nem igazán működött a kommunikáció. Eleve távkapcsolat volt, de nekem az, hogy néha napokig, vagy akár 1-másfél hétig még csak válaszolni sem hajlandó az üzeneteimre, az nekem eléggé rossz ómen. (A "le voltam merülve", meg "nem vettem észre, hogy írtál" elég kamuszagú...) Aztán közben kezdett alakulni másvalakivel a dolog, és ekkor úgy döntöttem, hogy nem erőltetem tovább ezt a csajszit. Mert oké, hogy külsőre veszettül bejött, és olyan szexuális fantáziái voltak, hogy na, és ha egyszer elkezdtünk beszélgetni, akkor tényleg tök jókat beszélgettünk, élőben meg nagyon cuki volt, de az, hogy napokra-hetekre eltűnik, az nekem nagyon nem jön be.
szept. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem pont ilyen tortent de hasonlo. Lany vagyok es baratnom batyjanak vejottem. Ö 25 volt akkor , en 16. Kavartunk titokban
szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem okès lehet ha nincs nagy korkülönbsèg.
szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!