Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire ciki, hogy 11.-esként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, hogy 11.-esként tetszenek a 7-8.-os csajok?

Figyelt kérdés
Nyilván nem az összes, de vannak köztük nagyon szépek is, és bizony el is gondolkodtam, hogy akár hosszútávra is terveznék velük. Ez ciki, és inkább idősebbekre kéne mennem?

máj. 29. 14:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
hát ismerek olyan csajt aki 13 évesen ugy nézett ki mint egy 16-17 éves. ribiskedett is rendesen.
máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs ezzel baj, bár azt tudnod kell, hogy a korkülönbség önmagában nem vonzó.
máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
6-os vagyok. Gratulálok azoknak, akik egy egyszerű poént képtelenek voltak értelmezni és komolyan vették azt, amit írtam. :)
máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki! Egyes 14 éves lányok már nőiesek és persze vonzóak is tudnak lenni.
máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

23:47


Attól függ ki mondja ezt.

máj. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 gabor49 ***** válasza:
47%
semennyire miert lenne ciki?
máj. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!