Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pasik mit éreznétek hogyha...

Pasik mit éreznétek hogyha egy nem túl szép, de nagyon rendes nőnek tetszenétek?

Figyelt kérdés
Kissé szégyellem magam. Szemeztem egy nős fiatalemberrel. Azt nem tudom miért, én mindig levetett szemmel járok, szerény vagyok. Hát megtörtént. Bűnös vagyok? Most már tudja hogy tetszem neki, és kicsit ciki mikor el mellőzük egymást -egy faluban lakunk. Hát szép nem vagyok, főleg hogy most el is vagyok hízva.. a nyugtatók miatt.

#ciki #szemezés #szégyen #tetszik #tetszikésmártudja #elárultammagam
2020. máj. 27. 22:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Most már tudja hogy tetszik nekem, bocsánat, fordítva írtam. :D
2020. máj. 27. 22:44
 2/17 anonim válasza:
100%

Húha, vagyis ha ránézek valakire, akkor azzal már egyből explicitté tettem, hogy tetszik nekem? A francba... hány emberre nézek rá naponta :(.

Mit jelent az, hogy "el mellőzük"?

2020. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tea az rendkìvül nyugtató hatású, arra gondolsz? Ki mondja azt, hogy nem vagy szép?
2020. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem a kérdést? A vágy nem bűn. A bűn a természetellenes élet. Aki nem vágyakozik az egy robot:)
2020. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem erdekelne. Ezen ne ragodj.

En is nos vagyok de biztos hidegen hagyna ha egy nem szep lanynak tetszenek.

2020. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
nem jót
2020. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5. Hm, na kösz. Hogy te milyen tapintatos vagy. Honnan veszed hogy nem vagyok szép? Ó, nahát. Igen, szerintem sem érdeklem. De remélem hogy van annyi benne, hogy nem fogja szét kürtölni. Hm, pasik.. bleeeeeeeeeee...
2020. máj. 27. 23:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Hű, falun tényleg ennyire erkölcsös emberek élnek? :)
2020. máj. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8 Nem, dehogy. Csak én vagyok túl erkölcsös. Felesége van és..de kit is érdekel? El is lehet válni, ha egyszer én kellek neki..mit tehetnék? :D
2020. máj. 28. 00:09
 10/17 anonim válasza:
100%

Atyauristen ne haragudj, de te mégis hány éves vagy? Leírod, hogy nem vagy szép, erre felháborodsz azon, hogy valaki azt írta a válaszában, hogy őt nem érdekelné egy nem szép nő?

Meg mégis kit érdekelne, hogy szemesztél egy emberrel, ránéztél ki tudja miért, ő meg visszanézett, vagy fordítva, nem tudom, de az biztos, hogy ez a tetszés dolog csak a te fejedben ment végbe és a fiatalembernek még csak meg sem fordult a fejében, de ha esetleg mégis, minek kurtolné szét? Meg mégis mit, azt hogy szemeztetek? Sosem értettem ezt a logikát.

2020. máj. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!