Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beszélgettem egy lánnyal,...

Beszélgettem egy lánnyal, mondtam neki, hogy tetszik, erre Ő, hogy neki a lányok tetszenek, mondtam nekem is. Ez nagyon kellemetlen volt?

Figyelt kérdés

Ez még régen volt, csak a #maradjitthon mozgalomba részt veszek és ilyen emlékek ugranak fel.


Szóval mondtam a csajnak, hogy mi azzal a baj? hisz neki is meg nekem is a lányok jönnek be, már van bennünk egy közös. Erre furcsán nézett.


Visszagondolva nagyon kellemetlen, jól vélem?



2020. márc. 26. 07:53
 1/10 A kérdező kommentje:
22/f
2020. márc. 26. 07:54
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem rossz ez, humor van benne, és igazság. Ha normális lett volna a lány, értékelte volna, és nem "furcsán nézett" volna, mint egy degenerált majom.
2020. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem vicces, én nevettem volna.
2020. márc. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Csak neki volt kellemetlen,nem érti a viccet.Örülj hogy nem jöttél össze vele.
2020. márc. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem meg kellemetlen volt neki

Hiába hogy te viccel akartad elütni a dolgot,sok leszbikust ér olyan atrocitás hogy a srác egyszerűen nem képes felfogni a leszbikus jelentését és tovább erőlteti a dolgokat

2020. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez vicces. Akkor hagyd, élje az életét úgy, ahogy szeretné.
2020. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

kétesélyes a dolog, vagy nem talált viccesnek, vagy úgy különben mégis heteró, csak nagyon nem jössz be neki

(amúgy szerintem ez egy béna vicc, elsőre biztos jó volt, de olyan borzasztóan elcsépelt, hogy már nem az)

2020. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Valószínűleg sokszor hallotta már ugyanezt a béna poént.
2020. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem küldte el a 22/f után, hogy nekem nem esett le, hogy konkrétan leszbikus, utána mondta több alkalommal, hogy a lányokat szereti. Nekem nem esett le.


(:

2020. márc. 26. 12:58
 10/10 anonim ***** válasza:

.... jól van, most már leesett, el lehet engedni. Keress kedves, szelíd, megértő, szép lányt, akivel megéled a tiszta szerelemet. Majd ha vége a "maradjitthon"-nak.

Ha jönnek az emlékek, célszerű leírni őket egy naplószerűségbe. Akkor "kint vannak" és nem bántanak már többet, könnyebb megérteni a jelenlegi magadat is. Amúgy is hasznos a napló, naponta, töltőtollal (nem géppel) írva, mert jót tesz a léleknek. Tisztítja rendezi az egyébként sokszor zavaros és érthetetlen élményeket. (minden nagy író írt naplót, nem egy romantikus lányműfaj, az tévedés)

2020. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!