Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire ciki, hogy 11.-esként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, hogy 11.-esként tetszenek a 7-8.-os csajok?

Figyelt kérdés
Nyilván nem az összes, de vannak köztük nagyon szépek is, és bizony el is gondolkodtam, hogy akár hosszútávra is terveznék velük. Ez ciki, és inkább idősebbekre kéne mennem?

máj. 29. 14:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Arra mész akire akarsz, de azért elgondolkodtató... szerintem érted.
máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Most Ebbe fordítva is gondolj bele. Én 18 éves lány vagyok, nekem visszataszító lenne 12-14 év kozotti kisfiúkra bukni meg szexuálisan vonzódni. Nagyjából a pubertáskor javában van, a teste se egészen fejlődött ki, és szellemileg sem érett mivel még gyerek, kamasz. Én a magam részéről nem tudnék pedofil lenni dehát te még 17 vagy, téged nem büntetnének ezért.
máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
"Most Ebbe fordítva is gondolj bele. Én 18 éves lány vagyok, nekem visszataszító lenne 12-14 év kozotti kisfiúkra bukni" Nem akarom bíztatni a Kérdezőt, de azért ez gondold át jobban! Egy 13-14 éves csaj jóval fejlettebb mint egy vele egyidős srác akinek a töke még nem is szőrösödik.
máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
A 8-adikos szerintem még belefér. A 7 az nem hinném, bár te tudod, hogy mennyire érett/szép az illető. Az a norma alapvetően, hogy a fiú idősebb, a lány pedig fiatalabb, tehát a 8 okés lehet.
máj. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%

Pedofiliára utal.

Kereskedj a korodbeli lányoknál.

A fejlődésben lévő kamaszokat felejtsd el.

1 év múlva felnőtt korú vagy.

A testi fejlettséggel nem párhuzamos a szellemi, lelki érettség.

máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
#5 Kereskedj? Tehát te pedig a prostitúciót helyes útnak tartod?
máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 --> nem feltétlen kapcsolati szinten, de ha egy nyolcadikosra ránézel és azt mondod, hogy már egész felnőttes, szép az szerintem nem gáz. Ezt akartam leginkább kifejezni. Én inkább egy tíz/kilencedikest javasolnék neked.
máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Normális, a lányok hamarabb fejlődnek, ezért van 15-16 éves lanyoknak sokszor, 20 éves pasija.
máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy felvetés...

Alapvetően, ha nem az osztályteremből jönnek ki, meg tudja valaki mondani a mai 13-14 évesekről, hogy ált. isk. 7-8. osztályába járnak?

TESTI fejlettségüket tekintve sokszor hozzák a 16-18 éves szintet és ugye külsőre és elsőre csak ez látszik.

Honnan tudjuk, hogy egy "nő", akinek van "nőiessége" 16-18 vagy 13-14? Persze a gondolkodás árulkodó, hogy a lányok nagyon lassan érnek érzelmileg és gondolkodásmódban, de ez ugye elsőre nem látszik.


Egy parkban egy szórakozóhelyen honnan tudni, kibe botlasz, kit nézel ki magadnak, kit szólítasz le?


Sajnos a viselkedés alapján egyáltalán nem mutatkozik meg a különbség, épp ezért, kedves Kérdező, megértem az aggodalom okát... Azt javaslom, lassan járj!

Nyilván nem kéred el az összes neked tetsző lány személyijét, mennyi idős, ezért kell az önkontroll.

máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg külsőre nagyon közelítenek az idősebb réteghez.
máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!