Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Szerelmet vallottam" üzenetbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerelmet vallottam" üzenetben egy lánynak, de szerintem félreértette. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy pár napja eldöntöttem, hogy "szerelmet vallok" egy lánynak, akit régóta ismerek, és beleszerettem. A gond ott kezdődik, hogy nem sokat találkozunk, a főhős (én) pedig egy fütyi, és egy kicsit elbaszta a dolgokat.


Gondolkodtam rajta, hogy mégis hogyan mondjam el neki, hogy szeretem, és gyakorlatilag minden lehetőséget kizártam magam előtt ami normális volt. Úgy döntöttem, hogy üzenetben írom meg neki, de már fáradt voltam, hajnali egy körül lehetett.


Így nézett ki a beszélgetés:

-Szeretlek (01:00)

-enis tegedd (09:54)



Komoly, mi? :D

A lényeg az, hogy mivel mint említettem, már elég rég ismerjük egymást, úgyhogy simán el tudom képzelni, hogy ezt az "igen határzott" két szót csak úgy értette, hogy barátilag ő is kedvel.


A kérdésem pedig a következő: MoSt MéGiS mIaFaSz LeGyEn BaSsZaMeG?!


Gondoltam rá, hogy korrigálom egy következő üzenetben a már így is eléggé kínossá vált helyzetet, Sőt, igazából ez is a terv, de egyszerűen nem tudok mit írni neki, nincs semmi ihlet


Kérdés numero 2: Nem tudtok segíteni esetleg, mit írhatnék neki?



2021. júl. 6. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Numero 1: korrigáld a helyzeted, ha még kínos is, szerintem venni fogja a lapot, ha rendesen, egyértelműen leírod neki.

Numero 2:↑

2021. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk az is eleg komoly szerelmi vallomas hogy "szeretlek" :D

Nem csodalom h felreertette, azert ennel csak kitalalnek valami jobb szoveget, foleg ha mar el hivni sem mered, ez lenne a minimumxddd

2021. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet félreérteni. Hívd el randizni. Ne bénázz, ne agyalj, mozi vacsi stb…
2021. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél kicsit konkrétabb, mert tényleg szoktuk barátoknak is mondani, hogy szeretlek, illetve azért sokkal jobb, ha megteheted és személyesen mondod el(bár az első komoly kapcsolatom nekem is üzis szerelmi vallomásból lett)
2021. júl. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon adlak😂😂😂

Szerintem is fejtsd ki bővebben a nagy vallomást:D

2021. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!