Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam az első szakításomon?

Figyelt kérdés
1 éve és több mint 8 hónapja voltunk együtt,és most jelenleg úgy érzem magam,mint aki meg akar dögleni a fájdalomban...tudom hogy ilyenkor nem kell gondolni rá és sok időt másokkal tölteni barátok/család...de őszintén szólva nekem egyiksem nincs,nagyon erős kötelék volt közöttünk,hiszen nekem csak ő volt teljes mértékben és neki én a kapcsolatunkról tudni kell azt hogy elég mérgező volt,de igazából még ez sem zavart hiszen annyira szerelmes vagyok hogy ez teljesen elvakít és tudom jól hogy ez ártalmas,de ennek ellenére ő volt a legjobb dolog az életemben és az egyetlen is,nem csak a szerelmem a legjobb barátom és a családom is elvesztettem,nem tudom mit kezdjek ezek után,nem vagyok az a lány aki könnyen ismerkedik/barátkozik,és őszintén szólva nincs erőm embereket megismerni vagy szórakozni,egyszerűen úgy érzem mintha teljesen meghaltam volna belülről,annyira kötődök hozzá hogy éjjel nem tudok elaludni nélküle,és a kaja sem megy a torkomon,és a jövőm vele terveztem el,és most ez mind köddé vált,és olyan üreség maradt a helyén,hogy ordítani tudnék a fájdalomba...(neharagudjatok hogy ilyen hosszú) előre is köszönöm a válaszokat

2021. jún. 5. 01:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok, értettem, amit írtál, a szakítással veszteség ért, ami erősen megterhelően hat rád, ráadásul, ahogy írod, még a családod megértő támogatására sem igazán számíthatsz. az ajánlott könyv segít a veszteség feldolgozásában.
2021. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
pacsi😅 mi harom evig voltunk egyutt, ugyanigy erzek ahogy te. borzalmas, nem tudok boldog lenni, semmi oromom nincs az eletben. viszont muszaj megtartani a noiessegem, nem elhagyni magam, ez most a legnehezebb. en unalmamba/depressziomba fokozottan figyelek mindenfele hazimunkata itthon, arany rend van minden percben azota és nagyon jol tudok fozni rajottem 😀. tehat probalom a javamra forditani ezt az unalmas fajdalmas idoszakot. es persze megmutatni a nagy vilagnak hogy kit veszitett 😉😉 foglald el magad mindig valamivel annyi a lenyeg, es hogy hagyj magadnak idot. en minden este egy fuzetbe leirom azt amit szivem szerint neki üzennék, jól esik kiirni magambol.
2021. jún. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat,és mindent megteszek hogy jobban legyek!

12-es neked meg kitartást és csak így tovább❤️

2021. jún. 6. 13:26
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!