Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam az első szakításomon?

Figyelt kérdés
1 éve és több mint 8 hónapja voltunk együtt,és most jelenleg úgy érzem magam,mint aki meg akar dögleni a fájdalomban...tudom hogy ilyenkor nem kell gondolni rá és sok időt másokkal tölteni barátok/család...de őszintén szólva nekem egyiksem nincs,nagyon erős kötelék volt közöttünk,hiszen nekem csak ő volt teljes mértékben és neki én a kapcsolatunkról tudni kell azt hogy elég mérgező volt,de igazából még ez sem zavart hiszen annyira szerelmes vagyok hogy ez teljesen elvakít és tudom jól hogy ez ártalmas,de ennek ellenére ő volt a legjobb dolog az életemben és az egyetlen is,nem csak a szerelmem a legjobb barátom és a családom is elvesztettem,nem tudom mit kezdjek ezek után,nem vagyok az a lány aki könnyen ismerkedik/barátkozik,és őszintén szólva nincs erőm embereket megismerni vagy szórakozni,egyszerűen úgy érzem mintha teljesen meghaltam volna belülről,annyira kötődök hozzá hogy éjjel nem tudok elaludni nélküle,és a kaja sem megy a torkomon,és a jövőm vele terveztem el,és most ez mind köddé vált,és olyan üreség maradt a helyén,hogy ordítani tudnék a fájdalomba...(neharagudjatok hogy ilyen hosszú) előre is köszönöm a válaszokat

2021. jún. 5. 01:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos erre csak azt lehet mondani hogy az idő majd meggyogyitja a lelkedet.Tudom mit érzel.Azt a borzalmas érzést a mellkasban senkinek se kívánom.Kitartast és próbálj erős lenni! Sajnos kegyetlen az élet
2021. jún. 5. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Miert volt toxikus? Mi miatt szakitottatok?

Szerintem ezek a valaszok sokat segithetnek a tovabblepesben.

Egyebkent pedig, kezdj el dolgozni magadon! Ha tudsz esetleg diakmunkara menni azzal is lefoglalod magad, edzes is sokat segithet. Ezek mind olyan dolgok amikbe beletudsz temetkezni, az ido gyorsabban telik es ahogy latod az eredmenyuket meg sikeresebbnek is fogod magad erezni. :)

2021. jún. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy kapcsolatfüggő vagy, ha rajta kívül nem volt másod.

Ismerkedj, barátkozz, hozd helyre a kapcsolatod a szüleiddel (persze csak ha akarod), találj új hobbit.

2021. jún. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
idő
2021. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Lehet hogy rossz tanácsot adok, mert ugye nagyon addiktív.

De amikor nekem történt a legelső szakításom, ugyanezt éreztem, megfulladok, meghallod, rázott sírás. Elkezdtem játszani a gépen, és az kikapcsolt ideig óráig. Azóta ezzel könnyítettem a szakításaimat.

Nem 100%-os, de legalább kikapcsol egy kicsit. Nagyon rá tudok függni a játékokra, innen jött az ötlet.

2021. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Először nem baj ha szarul vagy. Vagyis ad ki magadból az sosem jó ha bent tartod. Ha meg már kezdesz túllépni az első fázison, akkor jöhet az amit mondtál.

Könnyű utána okoskodni, de nyilván az lett volna a megoldas, hogy soha sem alapzod a teljes életedet a barátnődre, és ha toxic a kapcsolat akkor kénytelen szakítasz

2021. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az ido minden sebet begyogyit ez tenyleg igy van.


Ami segit, rovid tavon: sport, sok program, baratokkal toltott ido, egeszseges etkezes, sokat igyal vizet, ne alkoholizalj, ne drogozz


Ami segit kozep tavan: par honap mulva vagy ahogy erzed keress valki mast, ismerkedj

2021. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenki így éli meg főleg az elsőt..amúgy nem értem miért veszítetted el a családod? Remélem nem haltak meg vagy ilyesmi.


Amúgy tényleg csak idő kell,én gyorsan találtam más lányt az első szakításom után,de nem segített sőt még rosszabb lett.

De ha már meguntad a kesergést úgyis találsz egy új kapcsolatot szerintem.

2021. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ajánlok egy gyakorlatias és hasznos tartalmú könyvet a figyelmedbe, ami segíthet a veszteséged feldolgozásában:

Gyógyulás a gyászból. Hogyan dolgozzuk fel szeretteink halálát, a válást és más fájdalmas veszteségeket?

2021. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem halt meg a családom,csak épp olyanok akiknek nem mutathatod ki az érzéseid,és szinte olyanok mintha idegenek lennének,sosem álltak mellettem inkább ellenem
2021. jún. 5. 11:58
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!