Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem fontos fiatal fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fontos fiatal fiúk közül, hogy a barátnőm művelt, okos és sikeres legyen?

Figyelt kérdés

Gondolok ez alatt arra, hogy legyen jó tanuló, legyen sikeres a hobbijaiban, például az általa űzött sportban, az általa játszott hangszerben, a szabidejében csinált tanulmányi dolgokban (pl.: nyelvek, versenyek stb.) stb. legyen jó és ügyes, olvasson sokat stb.


Nem bírnék olyan lánnyal kapcsolatban lenni, aki műveletlen, lusta, buta stb. Nagyon kínos, amikor mondok egy viccet, ami mondjuk igényel valamilyen területeken előismereteket, háttértudást, a lánynak pedig nem esik le és nekem kell elmondani azt a bizonyos háttértudást... De azt sem viselném el, ha nem tudnék felnézni rá én is, csak ő nézne rám fel. Azt is fontosnak tartom, hogy tanulhassanak egymástól.


Persze a külső (lásd: említettem, hogy sportoljon, ami többek között összefügg a dologgal) és a többi belső tulajdonság is fontos (pl.: kedvesség stb.), de a fentiek nálam a legfontosabb dolgok között vannak.


Az ismerőseim között viszont sok olyan srác van, akit ez nem érdekel. Mondják is, hogy a butácskább, lustácskább lányok a legjobbak, mert felnéznek rájuk, "nem okoskodnak", könnyebben kaphatóak, gáz lenne, ha jobb lenne a barátnőjük valamiben náluk, "elég ha jól néz ki a kondi és a gének miatt, nem kell más", meg "a nő dolga amúgy is elsősorban otthon lenne, nem az előadóteremben, valami kisebb munka elég lenne neki" stb.


Csak nekem fontos ez?



aug. 2. 12:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#20

Nekem fontos, hogy intelligens lány legyen a barátnőm (később a feleségem), de nagyon fontos, hogy NÁLAM NE LEGYEN OKOSABB!!! 😉

aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

21.

Hát ez az, mert ha nálad okosabb, akkor megette a fene az egészet.

Föléd fog kerekedni mindenben.

És van egy másik dolog is. Egy kicsit műveletlenebb, hétköznapiasabb, egyszerűbb lány, a szexben és az ágyban hatalmas amit művel.

Hatalmas. Mint egy kis Istennő.

aug. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Eng nem zavarna,ha okosabb, mint én
aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

17. vagyok.


Lepontozás helyett, írhatnál választ.

aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
43%

Én nagyon szeretnék találni egy iszonyatosan buta nőt.

Sajnos nagyon nehéz, mert mindenki rá van gyógyulva ezekre a marha nehéz egyetemekre.

Ma már randira is vinni kell magaddal a diplomádat. Komolyan.

Nemrég akartam randizni egy nővel, es azt kérte, hogy vigyem magammal a diplomámat is.

Mondtam neki:Normális vagy ? Nekem csak 3 iparim van.

/Paraszt diploma./ 😀😃

PUFF. Letette a telefont.

Ennyi.

aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
60%

Azt hiszem nem tudom mire vállalkozok, de szeretnék kiállni a többi lány mellett. Azt gondolom, hogy eléggé múltszázadi azaz elképzelés, hogy "lehet okos a lány, de azért nálam jobban ne". Egy kérdésem volna, miért? Miért baj az, ha valaki túl szeretné szárnyalni a tanulatlan, (elnézést a kifejezésért, ha fáj az igazság) kőbunkó szintet? Persze mindezt nőként nehogy! De kérdezem én tisztelettel, tegyük fel, ne legyen egy nő okosabb egy férfitől, na de egy szakmunkás végzettségnél kevesebb max az lehet, ha csak a nyolc általánosa van meg szerencsétlennek. Félreértés ne essék, minden tiszteletem azoké, akik becsülettel megtanulták a szakmájukat és nem csak melegedni jártak az iskolába. Az előző válaszoló feltételezem nem értette, hogy miért tette le a nő a telefont, nos pont azért, amit az előbb írtam. Sajnos a legtöbben, akik szakmát tanulnak, feléből sem lesz szakember, még ha ki is járta a 3 évet. Sztereotípia, de ez nem mostanság alakult ki.

Amit pedig végképp nem értek, ha a lány/nő "buta" nincs normális végzettsége, ezáltal állása, közmunkás, vagy betanított aki éppen jó, ha megkeresi a minibálbért... De! bezzeg a fiú/férfi diplomával a zsebében ilyen olyan vezetői pozíció reményében lépked a szamárlétrán... Nem a megélhetés volna a cél? Nem volna könnyebb, ha a butácska lány is jól keresne? Persze itt előrébb ugrottam az időben, de feltételeztem, hogy akik tizenévesen ilyen lányt keresnek, azok a jövőben is ilyen nővel képzelik el az életüket. Értem én, hogy kell az önbizalomnövelés, meg az egosimogatás, de valljuk be hogy azért mégis van egy bizonyos szint. Ez a "ne élvezz a popsimba, mert nem akarok terhes lenni" ez az, amelyre bátran mondható, hogy életképtelen, és tényleg ez kell?

Bár erre a kérdésre számtalanszor megkaptam a választ, amikor kiderült, hogy jó tanuló vagyok, regényeket írok, és nincs a hobbijaim közt a sarkonállás, vagy eltűnt az illető, vagy megkaptam, hogy "szakis" vagyok XD

Nos... inkább vagyok "szakis" de egyben eredményes, mint hogy azon is elcsodálkozzak, hogy a tűz bizony éget, ha hozzá akarok érni, azt hiszem, hogy ezzel nemcsak én, hanem minden racionálisan gondolkozó, épeszű lány így van.

aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
#26 Ha a butaság fájna...
aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

Már ordítanál :D

Jóvan' látom a lényeg átjött, nincs is több kérdésem ;)

aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!