Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az hogy mind más...

Miért van az hogy mind más valamiben "sikeres" pasikra azt mondják könnyü nekik csajozni vagy barátnőt szerezni, ha én ezt a saját bőrömön nem igy tapasztalom?Ezzel csk én vagyok igy?? 18f

Figyelt kérdés

Szóval röviden leirnám 18 évesen még soha nem volt barátnőm se csókom, mégcsak egy kézfogásom se:D

Eddig még ez nem zavart, de kezdek aggódni mivan ha örökké igy maradok, nyilván nem erőltetem a dolgot, de már nagyon vágyom egy társra.


2023. nov. 18. 08:49
 1/10 anonim válasza:

Szerintem erőltetned kellene, mert a férfi dolga a kezdeményezés. Ha valaki nem-et mond, ne vedd a szívedre, nem veled van baja, csak nem vagy az esete.

A férfinek hóditani kell, gondolj csak bele, mit gondoljon rólad egy nő, annyi bátorságod sincs, hogy odamenj hozzá és elhívd egy pizzára.

1. Kajálni hívd, mert a nők szeretik, ha kaját szerez nekik a pasi.

2. Légy bátor! Nem fog lenyelni, ha megmondod neki, hogy tetszik, legfeljebb kapsz egy kifogást, azzal mész a következőhöz.

3. Légy őszinte! Mond el neki, mit tudsz neki adni, s bátran vállald a hiányosságaidat is, mert ettől leszel emberi.

4. Ha igent mond a randira, akkor már csak egy dolgod van: Ne szúrd el!

5. Nézd meg a Randiguru című filmet, abból sokat tanulhatsz.

6. Légy független! Egy igazi férfi egyedül is jól van. Ne add fel az életed, a hobbidat miatta, mert az rövidtávon neheztelést szül, s azáltal pont azt adod fel, hogy sikeres vagy valamiben, vagyis megváltozol, s már nem leszel neki jó pasi.


Azt mondom vágj bele, mert az élet túl rövid ahhoz, hogy egyedűl élj!


Hajrá! Sok sikert! A csajok csak egy bátor férfira várnak, aki persze ritkán jön el. Te kivétel lehetsz. 😉

2023. nov. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A vicces hogy a nőknek még függetlenségem, sikereim ellnére nem kelletem és mára már olyan magányosnak érzem magam hogy már élni sincs kedvem, örökké így maradok valaszleg.
2023. nov. 27. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Elég erős túlzásokba burkolod önmagad.


Siker... Mintha 18 évesen valami olyat értél volna el, amit más több milliárd ember nem teljesített volna.


Pl az, hogy jó tanuló, sportoló vagy az is lehet egy sikerélmény.


Ám érdekelne van-e valami plusz/kiemelkedő sikered és miről is van szó.


Az, hogy kinek mi szimpatikus a másikban az is egyén függő.


S nagy névvel járó kéretlen személyek inkább csak nyűg, mintsem áldás.


Gyerek vagy még nagyon.


Amit érdemes fejlesztened:

Első sorban önmagad megismerése. Előnyök, hátrányok, jó és rossz tulajdonságok.

Ezen halmazok részeit mi módon tudod fejleszteni, előnyödre fordítani, amit csak lehet stb.


Kommunikációs készségek fejlesztése, minden emberrel emberként bánni, a nőktől pedig nem félni/tartani. Ugyanúgy emberek ők is.


Ismerkedéskor emlékezz erre. Ismerd meg a másik felet. Vonatkoztass el attól, hogy punci van a lába között.

Lásd meg ki is ő és passzol-e a személyiségetek.

Addig felesleges farkat csóválni.


Élvezd az emberekkel töltött időt, nemtől függetlenül.


Sose tudhatod kin keresztül találsz egy olyan személyt, akit idővel párodként karolhatsz át nap, mint nap.


Ne akard egyből a nőt magad alatt látni. Benne van a pakliban, hogy egy nőn keresztül ismersz meg másokat s ott lelsz valakire.


Mindemellett: ne parázz rá a szex/elvesztés témára, mert ha ez lebeg célként fejedben rágörcsölhetsz minden ismerkedéskor tök feleslegesen.

Elvakíthat. Ki tudja mennyire kapkodod el emiatt az elsőt és lehet, hogy mivel nem hozzád passzol a nő... Beéghetsz, hoppon hagyhat, vagy nem úgy csinálja a dolgokat, esetleg nem türelmes stb.


Ezért is válogasd meg kivel akarod.


Számtalan jó és rossz tapasztalatokat meséltek kedves barátaim, de még exeimnek is voltak érdekes történeteik.


Sőt volt, akitől megkérdeztem:

Valami tengericsillagot nyomkodtál? Majd részvétet nyilvánitottam és feldobtam a helyzetet, hangulatot.


Emellett: mindegyik exemnek megnyugvást adtam szavakban, érintésben is, hogy nem baj, ha az első 1-3 alkalom gyors lesz, mert érzékenyebbek az "új" dolgokra.


A lelki támasz, megértés is a szex és párkapcsolat része.

Mindkét fél lelki támogatása akár szavakban, tettekben nagyon sokat hozzáadnak a jó kapcsolathoz és a nagyon élvezetes jó szexhez.


Sose hagytak befejezetlenül és én se őket. Minden percét élveztük.


Az, hogy 18 éves vagy az csak egy dolog, ne húzódjon ki 25 év fölé.


Ugyanis az idősebb szűzeket nem véletlen javasolt kerülni.


Az sokat elárul róla, pl szociális élete, kommunikációs és kapcsolódási problémák, önbizalomhiány, önértékelési gondok, nem mer lépni, nem tesz a dolgokért... Stb.


S ki tudja milyen lelki állapota van, milyen erősebb pszichés gondokkal küzd, ami nemcsak párkapcsolatra, hanem a mimdennapokra is kihat.


Milyen függetlenségre emeled melledet, ami nem kell a nőnek?


Van egy olyan érzésem ezen téren is egy gyermeteg illúzióbuborékban élsz.


S mit ér a "függetlenség" és "siker", ha olyan személy lapul emögött, aki nem igen szimpatikus.


Értelmes nőnek önmagában is megvan a maga sikere és függetlensége. Megfelelő személyiség fellelése komplikáltabb,mint gondolod.


Lebegtethet bárki bármi "sikert", "függetlenséget", ha nem olyan személy/személyiség.


Filózgass el ezen témakörökben. Láss többet a világból és nyerj betekintést számos más aspektusba. Nagyon érdekes mindez. :3


S ki tudja kinek mi számít sikernek.

Ahogy pl mondanám azt:

Gondoljon mindenki egy bögrére, erre ha mimdenki megmutatná nagyon sokféle eredményt kapnánk.


Pedig ez csak egy bögre.


Az emberek összetettebbek és érdekesebbek.


Ne törődj jelenleg a koroddal, élvezd az életet, lazulj el adott esetekben és ismerkedj!


Ha megfelelően szocializálódsz, kommunikálsz és emberégesen viselkedsz emberekkel, nincs az az isten, hogy ne jöjjön össze egy kapcsolat, ahol rendesen bánnak veled, ehhez viszont neked is úgy kell viszonyulnod másokhoz.


Azzal sincs baj, ha pl első talik offok, pont az a lényege, hogy akarjátok-e folytatni vagy sem.


Több randin mondtam nemet. Ugyanis én nem akartam s nem is akarok gyereket.

Aki akart vagy nem tudom volt a válasza vagy "talán". Azokkal le is zártam tisztelettel a randit.

Kifizettem a magam részét és búcsúztam az ismerkedés után.


Akivel folytattam az ismerkedést, azoknak engedtem, hogy fizessék az első alkalmat, hogy mondhassam következő alkalommal, hogy én állom viszonzásként.


Páromnak egy egy erős szimpatikus lépés volt tőlem, amit mai napig szeret.


Az egyenlőség és adok-kapok elv számomra alap.

Sajnos se pasik, se nők többsége nem ilyen.


Haverok is sokszor mesélték hány tízezreket hagytak ott a semmire randikon.

Mindig lecsesztem őket, hogy hagyják magukat.


Válogasd meg kit hívsz el/meg.

Vannak pénzéhesek is (nem csak a nőknél, pasik is vannak olyanok...).


Nem maradsz örökké szűz, csak tedd rendbe az alap dolgokat, amik nemcsak a párkapcsolathoz, de az élethez is kellenek.

Állj talpadra és tegyél a dolgokért!


Nem a szexért, hanem alapon az életedért, kapcsolataidért!

2023. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, én nem nagyképűsködöm meg ilyenek, csak fáj hogy minden amit elértem azért nem kapok semmit még egy kis respektet se az emberektől, sőt sokszor még ők oktatnak ki mit hogyan csináljak, amikor viszont mások 10x kevesebbet tesznek akkor 10x annyi dicséretet, respektet kapnak amennyit én, sőt még folyton én gratulárok, de én ebből nem kapok semmit hiába adok, érek el bármit.
2023. nov. 28. 10:14
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy világ, európa szintű sikereket értem el eddig hanem csak pár országot, de minden ellenére alul érzem magam az emberek elveszik minden bizalmam utálom az embereket
2023. nov. 28. 10:16
 6/10 A kérdező kommentje:
Valószinűleg mindegy amiket irtál én nem vagyok evilági teremtmény és rám nemfoglalkoznak a tőled emlitett pszichológiai funkciók, valószinűleg örökké magányos, szűz maradok és aztán úgyis exponenciálisan nőni fog bennem az öngyilkosság, szóval mindegy mikor halok meg és engem ez már egyátalán nem is zavar
2023. dec. 4. 19:55
 7/10 A kérdező kommentje:

Ennek nincs értelme mindenki általában azon van hogy legyenek jó eredményei, sikerei , jó jegyei hogy aztán később egy jó munkahelyet tanáljon, de az olyannak mint én akinek soha nem lesz családja egyrész mivel képtelen is volnék érzelmileg fentartani eggyet akkor mégis mi értelme élnie?

Nincs semmiféle vágyam tovább folytatni és élni ha én bármilyen erőfeszitésem, bizonyitásom ellenére nem kapok semmit se az élettől ami adna valami pozitivumot?

2023. dec. 4. 20:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem rtőltetek semmit, sőt eddig is egyátalán nem vettem még figyelembe se ezeket az emberi alap "szükségleteket", de mára már kezdem érezni rohatdul a hiányát, sőt egyre inkább csak frusztrál és veszi el az életkedvem, ráadásul itt is rengete évesen g olyan év fölötti szerencsétleneket látok akik ugy voltak mint en hogy 18 évesen szarul voltak reménykedtek a kitartással később minden megváltozik és sikerül végre kiteljesendiük, aztán 10+ év után kommentelik hogy alkoholista droggfüggő, antiszociálisak lettek, én nem akarok erre a sorsra jutni inkább haljak meg most minthogy még fölöslegesen szenvedjek neadjisten 30+ évet
2023. dec. 4. 20:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Komoly gondok vannak. Keress fel több szakit is és ahol valaki hatással lesz rád ahhoz járj el rendszeres kezelésre, terápiára.


Magadnak okozod a lelki gondot és túlságosan a külvilágra alapozol.


Sikeres ember első sorban belül van helyén és értékeli, tudja önmaga sikerét, avagy csak éli azt amit szeret letojva a világot, ami külső szemlélők szerint "siker".

Nem omladozik alatta a föld...


Nálad nagyon el vannak csúszva adott pontok. Ki tudja mikből erednek.

2023. dec. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindegy is engem már kiskorom óta pszichikailag teljesen összetörtek és ez napról napra csak romlik, az alkoholt is csak azért tolom magamba hogy ne éljem meg véletlenül se a 30at, nem vágyok már semmire se mivel nincs értelme bármiért is küzdenem, úgyis egy csicska lesz belőlem mivel nem tudok az emberekkel bánni és ők még méginkabb lejjebb húznak.
2023. dec. 5. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!