Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem fontos fiatal fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fontos fiatal fiúk közül, hogy a barátnőm művelt, okos és sikeres legyen?

Figyelt kérdés

Gondolok ez alatt arra, hogy legyen jó tanuló, legyen sikeres a hobbijaiban, például az általa űzött sportban, az általa játszott hangszerben, a szabidejében csinált tanulmányi dolgokban (pl.: nyelvek, versenyek stb.) stb. legyen jó és ügyes, olvasson sokat stb.


Nem bírnék olyan lánnyal kapcsolatban lenni, aki műveletlen, lusta, buta stb. Nagyon kínos, amikor mondok egy viccet, ami mondjuk igényel valamilyen területeken előismereteket, háttértudást, a lánynak pedig nem esik le és nekem kell elmondani azt a bizonyos háttértudást... De azt sem viselném el, ha nem tudnék felnézni rá én is, csak ő nézne rám fel. Azt is fontosnak tartom, hogy tanulhassanak egymástól.


Persze a külső (lásd: említettem, hogy sportoljon, ami többek között összefügg a dologgal) és a többi belső tulajdonság is fontos (pl.: kedvesség stb.), de a fentiek nálam a legfontosabb dolgok között vannak.


Az ismerőseim között viszont sok olyan srác van, akit ez nem érdekel. Mondják is, hogy a butácskább, lustácskább lányok a legjobbak, mert felnéznek rájuk, "nem okoskodnak", könnyebben kaphatóak, gáz lenne, ha jobb lenne a barátnőjük valamiben náluk, "elég ha jól néz ki a kondi és a gének miatt, nem kell más", meg "a nő dolga amúgy is elsősorban otthon lenne, nem az előadóteremben, valami kisebb munka elég lenne neki" stb.


Csak nekem fontos ez?



aug. 2. 12:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. Nekem főleg a műveltség és az olvasottság számít.
aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
16f votam
aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, bics
aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, f*szombat már a telefonba
aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy a vicces értse és legyen háttértudása, szerintem túlzás. Nem muszáj, hogy minden létező dologhoz értsen, minden filmet, sorozatot, amit valaha kiadtak lásson, minden sportágról, sportolóról, színészről tudjon értékelhető véleményt alkotni. Ha erre van szükséged, járj az érdeklődési körödnek megfelelő társaságokba és onnan szerezz valakit.
aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
24%
elég ha a chatgpt okos, de még azt is utálják itt.
aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek, de sajnos nagyon kevés ilyen lány van. Nekem fontos lenne az, hogy tudjak vele beszélgetni egy csomó témáról.


18F

aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
45%

Elég röhejes a műveltség, mint kritérium. Az csak memória, hogy amit az adott illető olvasott/bemagolt, arra mennyi ideig emlékszik. Memória kapacitás szerint kellene szelektálni, hogy kivel vagyok boldog? Mivan?!


A sok műveltnek hitt majom olyan hülye az élethez helyből, mint más nekifutásból. Gondolkodjon racionálisan, tudjon fogalmazni és kész, nem fogok vele "f@__t méregetni", hogy melyikünk, mit tud, ki tud többet, stb. Volt már tanítónő csajom, akinek én magyaráztam el, hogy a 60 centis pizza az több, mint 30 centisből két darab. Na és? Tök jól elvoltunk, semmivel sem éreztem volna magam jobban, ha ott a pizzásdobozon kiszámolja a pontos területet.


Nyilván nem kell összejönni egy neandervölgyivel, de hogy te így kilistázod, hogy mit tudjon, az elég meredek - azért megnézném, te miként élsz ezért cserébe, valamint, nehogy azt hidd, hogy egy komplex tudású csaj = boldogság, mert lehet egy szakiskolás takarító lesz életed nője.

aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

A 7-esnek pedig írok egy tapasztalatomat, aztán lehet pont te vagy az az 1 kivétel:


dolgozom az éjszakában, szoktam hallgatni a tizenéves korosztály beszélgetéseit, és 100-ból 99 alkalommal kedvem támad macsétát szúrni a füleimbe.


A tizenéves korosztály nagyon nagy hányadának nincs egy konzekvens gondolatmenete, és olyan brutális szekunder szégyen is el szokott kapni, pl. amikor bevesznek egy szál cigit, pózolgatnak, közben a haverral fotóztatják magukat, aztán megnézik, hogy áll a cigi. Egészen döbbenetes jelenetek és eszmecserék zajlanak le előttem.


Szóval, tipikus mai tizenévesen (direkt így írtam) nem kellene erőltetni a komolyságot és észt, mint kritériumot.

aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%
Érthető amit mondasz, de tanácskènt fogadd el egy 35+os-tól, hogy a Te korodban, még ne feleségét keress, hanem csajozz amennyit csak tudsz. Persze, ha összejön egy olyan aki abból a szempontból is kielégít, az nagyon jó, de ha van lehetőséged, ne hagyd szárazon a butácskát sem, max rövid lesz a viszon, de az is tapasztalat lesz. Menj a farkad után először, aztán ha mentálisan is stimmelt csajt találsz akkor szuper jó lesz.
aug. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!