Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem fontos fiatal fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fontos fiatal fiúk közül, hogy a barátnőm művelt, okos és sikeres legyen?

Figyelt kérdés

Gondolok ez alatt arra, hogy legyen jó tanuló, legyen sikeres a hobbijaiban, például az általa űzött sportban, az általa játszott hangszerben, a szabidejében csinált tanulmányi dolgokban (pl.: nyelvek, versenyek stb.) stb. legyen jó és ügyes, olvasson sokat stb.


Nem bírnék olyan lánnyal kapcsolatban lenni, aki műveletlen, lusta, buta stb. Nagyon kínos, amikor mondok egy viccet, ami mondjuk igényel valamilyen területeken előismereteket, háttértudást, a lánynak pedig nem esik le és nekem kell elmondani azt a bizonyos háttértudást... De azt sem viselném el, ha nem tudnék felnézni rá én is, csak ő nézne rám fel. Azt is fontosnak tartom, hogy tanulhassanak egymástól.


Persze a külső (lásd: említettem, hogy sportoljon, ami többek között összefügg a dologgal) és a többi belső tulajdonság is fontos (pl.: kedvesség stb.), de a fentiek nálam a legfontosabb dolgok között vannak.


Az ismerőseim között viszont sok olyan srác van, akit ez nem érdekel. Mondják is, hogy a butácskább, lustácskább lányok a legjobbak, mert felnéznek rájuk, "nem okoskodnak", könnyebben kaphatóak, gáz lenne, ha jobb lenne a barátnőjük valamiben náluk, "elég ha jól néz ki a kondi és a gének miatt, nem kell más", meg "a nő dolga amúgy is elsősorban otthon lenne, nem az előadóteremben, valami kisebb munka elég lenne neki" stb.


Csak nekem fontos ez?



aug. 2. 12:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy mire gondolsz, csak ezeket ne így vezesd fel, ha mondjuk egy srác kérdezi. Például az, hogy valaki jó tanuló, nem egyenlő azzal, hogy okos is. Számtalan példát tudnék mondani a gimis osztályomból. A sport sem ilyen egyszerű, sokan egyéni sikerek miatt sportolnak (fogyás, stresszlevezetés), nem pedig azért, hogy agyonverjék a világot. Egy hangszernél is hasonló a helyzet: attól, hogy valaki nem játszik profi szinten, még lehet kiváló zenész. Ott van példának Kurt Cobain, aki nem volt kiemelkedő hangszeren, de a mai napig milliók imádják a dalait, mert kivételes szerző volt.
aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezővel egyet tudok érteni, a gond az hogy ma (ahogy 9-es írta) a tizenévesek 99%-a nem ilyen szinten van. Nekem is hasonlóak (lennének) a kritériumaim, de egy ilyen lányt találni ma már szinte lehetetlen. Ezért csak azt tudom tanácsolni amit 10 írt.
aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
12-es. Nyaljad csak a 10-es seggét. Elvárások vannak, de nyújtani semmit nem tudtok. Elvárjátok az érintetlen, "wifey type-ot", de a kérdező menjen csak a "farka után". Ha ilyen elvárásai vannak egy lánnyal szemben, hogy ne fogjon több fszt, mint kilincset, akkor ő is cselekedjen már aszerint. Attól, mert fiatal, nem kell beleverni mindenbe, amin lyuk van.
aug. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
60%

13.

Mi van?

Én csak azt mondtam, hogy mivel az értelmes tinikből (legyen az lány vagy fiú) egyre kevesebb van, ezért kezdjen el ismerkedni bárkivel. És ha majd esetleg talál egy olyan lányt, akit itt definiált, akkor majd jöjjön vele össze.

Senki nem beszélt arról hogy "ne fogjon több fszt, mint kilincset".


Egyébként nem nyalom senki seggét, mert nem vagyok homoszexuális.


Egyébként meg mit értesz az alatt hogy "Elvárások vannak, de nyújtani semmit nem tudtok"? Pont arról beszélünk, hogy fel kell hagyni az elvárásokkal, mert a mai generáció nagyon kis része tudja azokat csak teljesíteni.

aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%

Szóval elégedjen meg mindennel és ne utasítson vissza senkit, hanem verje bele abba, akibe csak tudja.


Amúgy ez olyan érdekes, mert ha egy lány írt volna ki egy kérdést, hogy nem talál normális pasit, tuti betalálják a 30-as szüzek, akik sajnáltatják önmagukat. De kiírja egy fiú, hogy nem talál normális lányt, egyből az megy, hogy 10ből 9 lány rosszéletű és amíg nem találja meg a kívül-belül tökéletest, akinek ő az első, addig fogadjon el minden ismerkedési ajánlatot, menjen rá mindenre, ami mozog, mert "egyszer fiatal". Ha találna is olyan csajt később, aki teljesen jó neki mindenben, akkor a csaj fogja offolni, ha megtudná ezeket. Lányoknak se imponáló, ha előtte mindenbe beraktad, amibe csak be tudtad. De igen, legyenek csak elvárásai, ne elégedjen meg akárkivel akinél a kezdetek kezdetén érzi, hogy nem lesz ebből semmi jó.

aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
És azért, mert egyre kevesebb a normális lány még nem válogathat? Hanem éljen minden lehetőséggel, ami az útjába kerül? A normális lányoknak se kell olyan srác, aki bárkivel beéri és előtte már végigment a fél városon.
aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

1.: Te mit tudsz felmutatni, hogy válogass? Ki/mi vagy te?

2.: Komolyan nem kéne egyik sem, ha nem olyan "... jó tanuló, legyen sikeres a hobbijaiban, például az általa űzött sportban, az általa játszott hangszerben, a szabidejében csinált tanulmányi dolgokban (pl.: nyelvek, versenyek stb.) stb. legyen jó és ügyes, olvasson sokat stb. ..." [link]

3.: Ha művelt nő kell, miért nem keresel egy MILF -et? Vagy nincs a sulidban egy vonzó tanárnő sem?

aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen lánnyal még nem találkoztam. Nem létezik. Fiúk közt viszont akadnak elvétve hasonló egyedek, de lányoknál...esélytelen. :(
aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem azért nem egy lehetetlen küldetés művelt tizenéves lányt találni, ne tegyünk már úgy, mintha ez csak egy szexi irodalomtanárnőben lehetne megtalálni
aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
56%

Van akinek fontos, van akibek nem.

Nekem inkább az a vonzó, ha egy lány kicsit butuska. Ha túl.művelt egy nő, akkor az könnyen fölém kerekedik, és a szàjkaratét is ő nyeri, amikor van.

Ha butácska, műveletlen, akkor megsem fordul a fejében, hogy fölém kerekedjen.

Volt olyan barátnőm, aki azt kérte, hogy ne élvezzek a popsijába, mert nem szeretne teherbe esni.😁🤷‍♂️

aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!