Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randin elvisz "inni"? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin elvisz "inni"? Mit kellene kérjek?

Figyelt kérdés

Már együtt vagyunk, de nem olyan régóta, az ottalvást majd mostanában tervezgetjük, de ma estére elhívott randira. Azt mondta beülünk valahova, és megiszunk valamit, ha nekem is jó. Kérdeztem, hogy kávét, vagy mire gondol? Azt mondta nem, valami alkoholosat. Mire számítsak? Mit kéne kérjek? Csak nekem ilyen fura ez? 16 vagyok, kiszolgálnak egyáltalán? Ő 19...

Nekem ez az egész olyan fura.. borozni fogunk, vagy mi? Mire számítsak?

Vennék fel elegánsabb ruhát, de nem merek, mert tudom, hogy benyúllálna alá... Tippek? Előre is köszi

Hibakert bocsi telorol irtam.



2021. júl. 27. 10:18
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
ne légy butus, miért lenne bunkóság? pont, hogy az ő részéről az... sőt!
2021. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%
Ne igyál alkoholt, ha semmi kedved hozzá. Ha a srác erősködik, lépj le. Persze az is lehet, hogy nincs hátsó szándéka, de azért vigyázz, lehet le akar itatni.
2021. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyaníthatólag le akar itatni. Én a helyedben rég otthagytam volna. Miért akarsz vele egyáltalán még találkozni?
2021. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem bunkóság, ha kiállsz magadért ha te egyszer nem akarod! Csak meg akar fektetni. Ne igyál alkoholt vele. Ittál már egyáltalán alkoholt? Tudod hogy hat rád, tudod mennyi az annyi? Nekem ez az alányúlgálgatás meg menjünk együtt alkoholt inni nem szimpi. Majd leitat és kihasználja az alkalmat. Én biztos nem mennék vele sehova. Gondold meg, vigyázz magadra! Ha valamit nem akarsz, nem érzed komfortosan magad akkor ne hagyd hogy rászedjen! A nem, az nem
2021. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!