Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhív kávéra a pasi, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhív kávéra a pasi, és utána a társaságába is elvisz, nevezhető randinak ill. többet is akarhat?

Figyelt kérdés
Tegnap elhívott egy ismerősöm kávéra, bevallom, elég helyes, ezért bele is mentem a találkozóba. Jól éreztem magam vele, figyeltem minden mozzanatát, pl azon meglepődtem, hogy a telefonját kinyomta, mikor a barátja hívta, mert éppen beszéltem hozzá, és végighallgatott. Különben egyáltalán nem nyomult, kellemesen tudtam vele beszélgetni( volt már olyanban részem, hogy más pasi két szó után meg akart csókolni). Ezután pedig említette, hogy egy másik barátjánál éppen zajlik egy sütögetés, és lenne-e kedvem vele tartani oda is. Végül elmentünk közösen, és már előre elmondtam neki, hogy ismerem az embereket, de nem beszélgetek senkivel, és ő pedig egész este velem társalgott, és nem hagyott magamra, ami szintén jól esett. Végül hazahozott, és mondta, hogy írjak neki bármikor, ha van kedvem ismét kávézni. Egyébként meg a barátai már most elkezdtek pletykálni, hogy vajon mi lehet köztünk, de őt nem zavarta. Meg igazából engem sem zavar, hogy mit gondolnak az emberek. Szerintetek ezt lehet randinak hívni? És vajon csak barátkozás céljából hívott meg, vagy ezek alapján akarhat mást is? 20L
2020. júl. 11. 01:51
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Nem igaz hogy ezt egy 20 éves csajnak magyarázni kell:

Férfi részről nincs barátkozás nő felé, kivéve ha brutál kövér, ronda csaj vagy.

Tehát a pasi mindenképp meg akar dugni. Közben majd eldől barátnő leszel-e vagy pár jó dugás. De mivel elvitt a haverjai közé, szerintem barátnőnek akár.

2020. júl. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Intelligensnek tűnik, mindenesetre jól neveltnek, ami amúgy alap.

Az ismerkedési szakasz is randi.

Ha okosan fogadod a közeledését, nem ájulsz a nyakába,

nem kérdezed, mint egy liba, hogy "ez most randi, akarsz tőlem valamit?", akkor akár több is lehet belőle.

Told ki az intimitás idejét.

Ismerkedjetek.

Ha úgy vált el, hogy majd "te hívd, ha kedved lesz ismét kávézni",

akkor én mindenképpen megvárnám, hogy ő jelentkezzen.

2020. júl. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mutatom meg, hogy én mit tennék, innentől magadra vagy utalva:D
2020. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen nem csak haverkodás, nem hív el egy férfi egy nőt kávézni csak úgy. Pláne nem viszi el utána egy kerti partira, és főleg nem csak vele foglalkozik egész idő alatt. Nyugodtan írj neki, ha bejön.
2020. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Idáig még nem beszéltük meg következő találkozót, picit bizonytalan vagyok, hogy vajon szeretne-e még a társaságomban lenni. Izgatottan várom a folytatást! :)
2020. júl. 12. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!