Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randin elvisz "inni"? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin elvisz "inni"? Mit kellene kérjek?

Figyelt kérdés

Már együtt vagyunk, de nem olyan régóta, az ottalvást majd mostanában tervezgetjük, de ma estére elhívott randira. Azt mondta beülünk valahova, és megiszunk valamit, ha nekem is jó. Kérdeztem, hogy kávét, vagy mire gondol? Azt mondta nem, valami alkoholosat. Mire számítsak? Mit kéne kérjek? Csak nekem ilyen fura ez? 16 vagyok, kiszolgálnak egyáltalán? Ő 19...

Nekem ez az egész olyan fura.. borozni fogunk, vagy mi? Mire számítsak?

Vennék fel elegánsabb ruhát, de nem merek, mert tudom, hogy benyúllálna alá... Tippek? Előre is köszi

Hibakert bocsi telorol irtam.



2021. júl. 27. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Vennék fel elegánsabb ruhát, de nem merek, mert tudom, hogy benyúllálna alá..."


Úristen milyen tahóval vagy te együtt? Ezek alapján azt tudom elképzelni, hogy le akar itatni és megfektetni. 16 éveseket elvileg nem lehet kiszolgálni, gyakorlatilag ki fognak. Én a helyedben szakítanék ezzel a palival.

2021. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit szeretsz? Ha nem szereted az alkoholos italokat, igyál nyugodtan üdítőt. Nagyon gyerek vagy még. Egy iszogatáshoz nem vennék fel elegáns ruhát, a többit meg nem kommentálom.
2021. júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Lehet,hogy tévedek, de úgy érzem,hogy köztetek sok ez a korkülönbség. Te még valahol gyerek vagy - jó értelemben-,a pasi meg már érett pasi, valószínűleg több kapcsolattal a háta mögött.


Légy Vele őszinte, ha Te nem szeretnél alkoholt inni akkor ne igyál,csak simán mond mit kérsz.

Nem tudom hová mentek, de nem kell oda elegánsabb ruha, nyár van, egy lenge nyári ruha, vagy nadrág/szoknya+blúz kombó kitűnő választás.


Semmibe ne menj bele amit nem szeretnél csak azért,hogy eleget tegyél a vágyainak.

2021. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
86%
Tök mindegy mit kérsz, ez a pár sorod alapján úgyis befog nyúllálni alád!😅😅😅
2021. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, írhattok még.

Igen, elég sokat szokott inni, stb..

Onnan tudom, hogy benyúlna, hogy voltunk a 2. Randin moziba, és egy testre simuló combkozepig ero fekete szoknyában memtem, és hat nem sok kellett hogy megujjazzon... Rászóltam, és abbahagyta.. nem akarok bunkó lenni vele, csak na.. :(

2021. júl. 27. 10:55
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobban járnál, ha keresnél egy normálisabb párt. Ne legyen igazam, de addig fog tartani a 19 éves alányúkálós alkohollidérccel a románc, amíg le nem fekszel vele.

Azért ennél vannak normálisabb férfiak. 19 évesek is.

2021. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egész nyugodtan legyél vele bunkó, és ne is találkozz vele többet.
2021. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy olyat csináljon vagy olyanra vegyen rá, amit te nem szeretnél. Ha te nem akarsz elmenni inni, mondhatsz nemet. Ha ez nem zavar, csak te nem akarsz alkoholt inni, kérj kólát vagy amit szeretsz. Ha nem akarod, hogy nyúlkáljon, ne hagyd most se, beszélj vele, hogy neked ez nem fér bele, korai stb. Egy kapcsolatnak kölcsönösnek kell lennie és ha te nem élvezel valamit, akkor az nem oké.
2021. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

100%-ban osztom a #8 véleményét!


Csak azt engedd, ami neked is jó, kérdező!

És ne igyál alkoholt, ha semmi tapasztalatod azzal, hogy milyen hatással lesz rád. Nehogy kihasználjon... :(

2021. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Kerek-perec leírom, amit gondolok:

Azért hív meg alkoholt inni, mert sejti, hogy nem vagy hozzászokva, így könnyebben behódolsz a szép szavainak, netán Te is megkívánnád a szexet (bódultan).

Ha a fiú szokott inni, akkor fog is mindaddig, amíg vele leszel.

Szakíts vele!

2021. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!