Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek az én hibám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az én hibám?

Figyelt kérdés

Én próbálok neki segíteni de nem hagyja én nagyon szeretem.De ő azt mongya hogy nem érzi és hogy nm is szeretem.Ha beszélek egy másik lánnyal féltékeny lesz,azt hiszi magáról hogy csunya.Pedig gyönyörű szép.Sokan megis nézik az utcán.Én mindig azt mondom neki hogy: ne legyél féltékeny mert csak te kellesz.Te vagy a legszebb.De ez se jó neki.Emlékszem nm is egyszer öngyilkos akart lenni.Én nagyon szeretem és féltem,nehogy valami butaságot csináljon.


Szerintetek mit csináljak?

Nem akarom elveszíteni.



2017. okt. 20. 01:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit rontottam el miért nem érzi hogy szeretem?
2017. okt. 20. 01:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Csókold meg
2017. okt. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
minek beszélsz más lánnyal?
2017. okt. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szerintem elég elkerülhetetlen, hogy beszélj más lányokkal pl. osztályodban.

Az, hogy ő öngyillkosságot akart már elkövetni az nem tudom, mennyire gondolta komolyan, milyen lelki problémái vannak. Ezt meg kell próbálni megbeszélni vele a más lányokkal való beszélgetést persze az is jo ha feltékeny egy kicsit, hisz akkor szeret téged csak ne menjen át ez túlzásba, meg szerintem foglalkozni kéne azzal is, hogy megprobált öngyilkos lenni.

2017. okt. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
érdekes, én eddig egész életemben el tudtam kerülni hogy lánnyal beszéljek
2017. okt. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem előtte ne beszélj más lánnyal.
2017. okt. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ő is beszél fiúkkal, én is beszélek lányokkal.Őt még mégis nézik és engem nem zavar.Eddig nm volt semmi baj ezzel.Csak most lett ilyen....
2017. okt. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hogy hogy nem írja ki hogy a kérdező kommentje a hozzászólás?
2017. okt. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
xD nem én írtam😂
2017. okt. 20. 08:58
 10/10 anonim ***** válasza:
az szép:D
2017. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!