Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én hibám? Fiúk segítség!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaszásbébi kérdése:

Én hibám? Fiúk segítség!

Figyelt kérdés
Az egyik haverom aki egyben osztálytársam feltűnően közeledni kezdett hozzám. Mikor osztállyal moziba mentünk beült mellém, egész végig csak velem beszélgetett és karácsonyban titokban adott csokit. A többiek is természetesen látták, hogy szerelmes belém és nyaggatni kezdtek. Én meg csak annyit mondtam, hogy haverok vagyunk. Nem mondtam semmi olyat hogy csakis azok, nem mondtam olyat nem is céloztam arra hogy esélye sincs, csak értitek ebben a korban lehet szerelem de az osztályba akkor jött be az az időszak, hogy húú pasim van két hét múlva szakítottak is. Majd miután megkaptam a csokit nem szólt hozzám többé és került. Az egész/részben az én hibám? Vallomás és se semmi.... Mit gondoltok?

2017. szept. 26. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Keríts rá alkalmat, hogy elmondd neki, hogy mennyire kedves, hogy karácsonykor csokit adott neked, és sajnálod, hogy ennek ellenére ilyen kellemetlen helyzet lett belőle (itt mondhatod el a te nézőpontodat és esetleg a pletykákat vagy ilyesmi), és kérdezd meg tőle, hogy ő ezt hogy látta, vagy miket hallott, hogy érezte magát, meg ilyenek. Nem azt kell látnia, hogy nyomulsz rá (mert lehet, hogy nem is), csak hogy szeretnéd ezt elsimítani és átbeszélni, hátha van valamilyen félreértés, amit fel kell oldani. Úgy kezdd, hogy "Szia, beszélhetnénk egy percre?"


Egyébként az is teljesen reális, hogy már nem tetszel neki, ennek ellenére viszont érdemes beszélni róla.

2017. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. szept. 26. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!