Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért kell megdobálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért kell megdobálni labdával azt aki tetszik?

Figyelt kérdés

Anyukám is mesélte, hogy tetszett egy fiúnak és az mindig egy füzettel püfölte a fejét. De, most komolyan, miért vannak olyan fiúk akik azt gondolják, hogy "juj de jó! Vágjunk hozzá labdát, dobáljuk meg ceruzával, szólogassunk be neki, tegyük tönkre a dolgait és akkor biztosan belénk szeret majd!" Érdekes logika nem mondom. Viszont előre is szeretnélek megkímélni jó néhány kellemetlenségtől: nem fog beválni.


Miért csinálják ezt egyesek? (akinek nem inge ne vegye magára!)



2017. szept. 25. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz én nem fiú vagyok de azért válaszolok.

Nekem mondta egy fiú hogy azért szokott piszkálni hogy felhívja magára a figyelmem.

2017. szept. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert ezek a dolgok még a gyerekkorban történnek, amikor maximum a csattogós lepkével kell foglalkozni. Egy átlag 18 örüli, meg idősebb, már nem csinál ilyeneket. A 14 éveseknek meg nem kell párkapcsolat.
2017. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# Ha tényleg azt akarja, hogy észre vegyék: 1 Azt nem így kell 2 miért nem adják már fel? Úgy is észre van véve. Látom, nem nézem levegőnek, nem kerülöm. Ha ennél jobban észre venném, akkor már kapott volna egy fülest, egynémelyik. :D


2# Igazad van. Az osztálytárs lányok például nagy, csodálkozó szemekkel néznek és sajnálkoznak, hogy én szegény, nincs fiúm, amikor meg mondom nekik, hogy én nem vagyok senkibe sem szerelmes, akkor egyenesen kinevetnek. Bármit mondok, ami egy fiú nemű egyénhez kapcsolódik (kivéve, ha az Apám, de még az öcsémre is) a válasz rögtön az, hogy "óóó! Hát perszeee!" Mindezt ilyen nyávogós hangon, szemöldök húzogatással. Nagyon szeretem őket. Úgy szőröstül, bőrüstül az egész osztályomat! :/ :) Bizony.

2017. szept. 25. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár évet bírj még ki! Én is utáltam ezt a korszakot. Bár a jelenlegit is rühellem, mert az minden felnőttnek k****ott vicces, hogy nekem nem lesz senkim. Akkor fogják komolyan venni a szavaim, ha 30 leszek majd. Mondom köszönöm! De hagyom őket, hát majd meglátják.
2017. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát hal labdával dobál akkor nagy paraszt...
2017. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Engem is zavar hogy így próbálják a fiúk felhívni magukra a figyelmet. Valószínűleg azért csinálják mert éretlenek.
2017. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!