Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tettem? Az én hibám?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettem? Az én hibám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, csak látásból ismerem. Eddig úgy tűnt, mintha tetszenek neki, szemeztünk, stb.(beszélgetés nem volt). De mostanában mintha kerülne, vagy nem tudom :( Eddig mindig ott volt, ahol én, de most csak akkor látom, ha egymás közelében van az óránk, nem szemezünk. Mit csináltam? Nem írtam rá, nem nyomultam, mondom, hogy csak szemezés volt. lehet, hogy megijedt, hogy nem adtam neki több jelet? Adnék, csak ahhoz össze kéne futnunk valahol úgy, hogy nem siet egyikünk sem :/ Az én hibám?
2017. jan. 16. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is pont ez történt néhány hónapja. Én tovább nem is törödtem a sráccal.:(
2017. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem tudom elfelejteni :( eddig amíg minden jó volt, addig jó ötletnek tartottam a kezdeményezést, de most már a maradék önbizalmam is elszállt, mert így már biztosabb, hogy visszautasítana :/
2017. jan. 16. 14:56
 3/4 anonim válasza:
Sajnos ez van. Szerintem megtudta, hogy mivel keresed a zsebpénzedet, és ezért hanyagol.
2017. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást.
2017. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!