Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mér nem megy? Ez most az én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mér nem megy? Ez most az én hibám hogy nem találok senkit?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok szeretek gondoskodni másokról és vágyok valaki szeretetére azt mondják kedves aranyos vagyok de azért be tudok szólni bárkinek ha kell:)
2016. nov. 3. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Kinézet, kisugárzás, stb.Ezek is számítanak.Ennyiből nem igazán tudok válaszolni.Egyszerűen még nem találtatok egymásra jövendőbelivel.Majd el fog jönni.Kitartás és türelem.
2016. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha be tudsz szólni bárkinek, ha kell, akkor te nem vagy aranyos és kedves. Ne álltasd magadat!
2016. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igazából ez függ sok mindentől szóval csak kitartás és kinézet meg benyomás hogy egy párat említsek
2016. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!