Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha a lány szülei...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a lány szülei haragszanak rám, pedig semmit nem tettem?

Figyelt kérdés
Tavaly, egy évvel ezelőtt jártam egy musical színjátszó körbe, ahol volt egy szép és csinos lány, aki tetszett nekem. Nem is beszélgettünk szinte, ő is csinálta a dolgát és én is. Énekelni és táncolni kellett csak együtt vele. Akkor én próbáltam beszélgetni vele, de elég beképzeltnek tűnt, szóval békén hagytam inkább. Még tavaly bejelöltem őt a facebookon, ő letiltott engem. Bejelöltem instagramon, ott is letiltott engem. Egyszer beszéltem az egyik szomszédasszonyával, akitől megkérdeztem, hogy mi a véleménye? Mennyire rendes család a lányé? Jó emberek? Ma azzal jött oda hozzám az osztályfőnököm, hogy ő ,,ennek a lánynak az apjával nagyon jóban van. Együtt szoktak focizni. És állítólag ez a lány megijedt és fél. Próbáljak finomabban közeledni. Most még nyugodtak a lány szülei, nincs semmi baj. De fejezzem ezt be." De az Isten szerelmére!!! Mit a probléma? Az, hogy egy éve nem láttam ezt a lányt? Nem is beszélek vele, nem is írok neki? Ez, hogy én a szomszédasszonyukkal beszéltem egy éve volt. Ez most kiderült, gondolom az öregasszony pletykálkodott nekik és kiderült. Azt meg, hogy az öregasszony mivel bővítette ki a történetet, ki tudja? Vagy az a bajuk velem, hogy bejelöltem a lányt a facebookon vagy az instagramon? Mi ebben a zaklatás? Elmeséltem a legjobb barátnőmnek, aki tényleg nagyon jó lelki barátom, és akkorát nevetett ezen. Szereinte ezek nem normálisak. És ez már szerintem se. Most a lány szülei felhívták az én gondviselőmet (gyámomat, mivel otthonos vagyok), hogy állítson le engem. Ezek a dolgok egy évvel ezelőtt történtek!!! Semmit nem csináltam és megint rajtam csattan az ostor. Kérlek, adjatok tanácsot... Előre is köszi.

2016. jún. 15. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az osztályfőnőköd kavarni akar a kis bulával, és leszerelt. Erre nem is gondoltál.


Na jó...

Gondolom a nyannyer pletykás szája bekavart.

Meg lehet a lány is zaklatásnak vette ha már beképzel kis misszpicha. Lehet ő is ferdített.

2016. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudsz semmit csinalni. Ne magyarazkodj mert az csak ugy rosszabb lesz. Ne foglalkozz veluk es ennyi. Ostobak!
2016. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennél finomabban hogy lehet közeledni??

Se a lány, se a szülei nem százasok. Valószínűleg.

Hagyd ezt az egészet.

2016. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt mondta az a jó lány barátom, akit fent említettem. Szerinte se normálisak. Ezek ilyen nagyon gazdagok. A városban, ahol lakom, Vácon hatalmas nagy nyomdájuk van, méregdrága gépekkel meg minden. Gazdagok. De a bajom az, hogy most is én vagyok a szar meg a szemét, hogy az, hogy én közeledne próbálok. Nem tudom, hogy miért van baja velem az összes körülöttem lévő embernek... Kicsit kezdem már nagyon unni!!!
2016. jún. 15. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, mi a szart foglalkozol az ilyen nyomorékokkal? Őszintén? Ha gazdag a csaj, akkor el is van kényeztetve.

És mivel mondtad, hogy otthonba laksz, gondolom le is néznek, hogy mennyire senki vagy és hogy az ilyenek általában balhésok.

2016. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!