Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is így van a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így van a mai lányokkal?

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen igaz.... Állandóan így járok a külsőm miatt.. Minden egyes lány elutasít, akivel ismerkedni szeretnék, pedig kedves vagyok.... Amikor meg kihasználják az adott lányokat, akkor meg panaszkodnak, hogy nincs egy normális fiú sem... (Tisztelet a kivételnek, ha egyáltalán van olyan..) 19/F


[link]



2016. jún. 13. 09:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem azért ne általánosíts!

Ha meg tudsz nevetetni egy lányt, már fél sikered van :)

Hidd el, ha először nem is tűnsz helyesnek, de megnevetetted és még kedves is vagy, úgyis helyesnek fog látni utána. Tapasztalatból mondom :) Nem csak a külsődön múlik. Ha kedves vagy ráadásul meg is tudod nevetettni, akkor simán van esélyed :) Nehogy feladd! ;)

Egy lány :)

2016. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
42%
Sok esetben elofordul amit linkeltel, de a valosag az, h hiaba kedves vagy vicces valaki, ha kulsore egyaltalan nem jon be!.... Te ugyanigy lennel a neked nem tetszo nokkel, hiaba jopofizik meg aranyos , ha mellette 150 kg es kapa foga van, nem?... Na latod.
2016. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó... Te honnan tudod, hogy nekem milyen lányok tetszettek eddig?... Szinte minden lány tetszik, de persze van egy határ.. Nincsenek nagy elvárásaim.. Pattanásos, szemüveges lányok is tetszettek már....
2016. jún. 13. 10:41
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Az első kommentjét aláírom én is:) Amikor még nem ismertem a barátomat akkor nem gondoltam volna hogy köztünk barátságnál több lesz, aztán megismertem, kiderült hogy sok bennünk a közös és igen fontos volt hogy van humora! Azóta 2 éve együtt vagyunk, a külseje teljesen átlagos, a személyisége viszont nem:) És persze, vannak ilyen lányok, de nem mindegyik ilyen. Amúgy nem tudom hogy próbálkozol de nem biztos hogy a külsőd miatt utasítanak el. Lehet hogy a kedvességed unalmasságnak jön le, vagy nem vagy elég magabiztos. Tudom, egyszerűbb mindent a külsőre fogni, meg arra hogy az összes csaj hülye...
2016. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
57%
Van kivétel!! Csak a rossz lányoknál próbálkozol..
2016. jún. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Megmondták már többen is, hogy ronda vagyok... Szóval 1000%, hogy a külsőmmel van a probléma.. Elállnak a füleim.... Egy lánynak sem vagyok az ideálja..... Kinek kellene egy elálló fülű srác?.. Senkinek... De ezt az adott lányok meg is mondták, de volt, aki csak úgy letiltott találkozás után..
2016. jún. 13. 10:45
 7/31 anonim ***** válasza:
58%

bebeszéled magadnak h azért mert csúnya vagy, rossz hozzáállás



nekem elég sok nem kifejezetten attraktív ismerősöm van és boldog párkapcsolatban élnek

2016. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
11%
javítás* nem attraktív ismerősöm van
2016. jún. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
43%
Van egy lány ismerősöm, baromi jó alakja van és szép is és elálló fülű barátja volt mittommén hány évig, a csaj leélte volna vele az életét de a srác megcsalta. Ennyit erről:)
2016. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es válaszoló.. Ne mérj össze mással... Engem még nem láttál!... neki lehet, hogy nem annyira állt el a füle mint nekem....!
2016. jún. 13. 10:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!