Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is így van a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is így van a mai lányokkal?

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen igaz.... Állandóan így járok a külsőm miatt.. Minden egyes lány elutasít, akivel ismerkedni szeretnék, pedig kedves vagyok.... Amikor meg kihasználják az adott lányokat, akkor meg panaszkodnak, hogy nincs egy normális fiú sem... (Tisztelet a kivételnek, ha egyáltalán van olyan..) 19/F


[link]



2016. jún. 13. 09:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
24%

Valamelyik kérdéshez is, azt írta valaki, hogy ő jóképű csak azért nem kell a nőknek, mert nincs elég pénze.


Szóval a mai világban elég, ha pénzes vagy és nem számít a külsőd és a belsőd. :D

2016. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
88%

te normális vagy kérdező csak segíteni akarunk hogy ne sajnáltasd már magad



Miért ne létezne az a bizonyos lány aki egy elálló fülű fiúba szerelmes?? Személyiségi jogok is vannak a világon miért linkelnénk a profilját neked mire mennél vele???

2016. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
88%

én speciel egy modellkedem és ritmikus sportgimnasztikázom, tehát viszonylag jó alakom van és általában szépnek mondanak, nem én mondom magamról.


A párom pedig egy kicsit túlsúlyos és nem teljesen szabályosak pl a fogai



akkor mi se vagyunk igazi pár? Csak kamu az egész????



Neked a világgal és főleg magaddal van bajod nem a lányokkal

2016. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
76%

én vagyok akinek mackós a párja



Ha tudni akarod nem az az érdekes benne h milyen az alkata


szeretem a humorát, azt hogy intelligens és pl azt is hogy gondoskodó és érzem hogy szeret..


Szóval ha ezt eléred egy lánynál nem fogja érdekelni h elállnak a füleid

2016. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Azért kíváncsi lennék, hogy hány évesek vagytok.. Én a saját korosztályomról írtam......
2016. jún. 13. 15:43
 26/31 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos a te korosztályod beli lányok egy szutykok és semmire se valók csak arra, hogy, a férfi jól beléjük ürítsen.
2016. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Akkor te még nem láttad Szántó Dávidot :)
2016. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
68%
Csak az a baj barátom, hogy egy fogyatékos lelki sérült vagy. Próbálnak itt segíteni te meg beszólsz nekik...mivann? A másik: te most komolyan azért rinyálsz mert elállnak a füleid? Ez a legkevésbe számít...Valaki sokkal nagyobb problémákkal küszködik és mégis van barátnője. Figyi ha ennyire zavar, vágd le őket! Igazából az önbizalomtól, a humortól, és egyáltalán a személyiségtől függ a dolog.
2016. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nem olvasom végig az összes választ, bocsánat, de kb-re el tudom képzelni mi mindenről szólhatnak.

Kérdező, ez elég nagy általánosítás. Ennyi erővel a férfiakat is el lehetne ítélni, hogy miért csak a plázapitchák kellenek, miért csalják meg a barátnőjüket... Egyik nem sem tökéletes, sőt! De a kivételek mindig erősítik a szabályokat :)

Nekem is volt már rossz tapasztalatom (és nem, nem olyan férfival mint a képen, épp ellenkezőleg!) de ettől még nem gondolhatom hogy mindenki rossz a világon.

Az ilyen hozzáállással csak magadnak nehezíted meg a dolgokat.

2016. júl. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ugyan már! A füledet hagyd békén. Én láttam már aranyos elálló fülű fiút, akin láttam, hogy bámul engem (strandon voltunk) de nem mert odajönni pedig csak a tesóm volt velem (lány). Ennyit erről. Lehet ő is ezt gondolta magáról és jól besz0pta mert kölcsönös volt a vonzalom. Atât.
2016. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!